Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Abi mekaniği rezalet ama ya inan olmuyor yani aşamıyorsun o bariyeri oyuna alışmaya çalışırken. Benim için öyle en azından.

CDPR yazarın geri zekalılığına ve çirkefliğine rağmen çok güzel bir miktar adama ateşledi diye biliyorum ben bu arada. Kıl bir adam yazar. Sırf bu muhabbet uğruna yalandan oyunları boklardı, netflix'e okuttuğu dizisinin içinden geçiliyorken herhangi bir tepki vermiş midir acaba?
Sırf golem savaşında giren şu müzik için

ve dördüncü bölümdeki tarlalarda koşarken çalan şunu müzik için birinci oyunu tekrardan oynarım.

Ben yeni başladığım için henüz doyabilmiş değilim. Dark Brotherhood ve College'in görevlerini bitirdim. Thieves Guild'e başlayacağım. Bana sorarsan, The Witcher'ın ortamı, diğer iki oyundan çok daha iyi, ama mekanikleri yüzünden kimse oynamıyor.
Ben dank diye witcher 3ü oynadım çok sevmiştim baştan oynamak istedim ama mekaniğine forumlarda o kadar laf edilmiş ki hiç bulaşmadım açıkçası.

Bütün oyunlarını oynadım. 2007, 11, 15 yıllarında çıkıyor. Her sene, üzerine kata kata ilerlemiş bir yapım. Witcher 2'yi, yarısından itibaren yeniden oynayacağım. Witcher 3'ü de bir kere daha oynamayı planlıyorum.

Harika bir yer, masallardan bile güzel. Novigrad'ın üst kesimleri elit yerler ama, burası bir başka be. Nilfgard buraya gözü gibi baksın.

Gerçekten de oyunun en güzel haritasiydi. Gün batımına doğru üzüm tarlalarında at sürmek ve akabinde çalan müzikler insanın içini açıyordu.
Oyuna Velen bataklığında başlayıp böyle bir yerde malikane sahibi olarak bitirmek çok büyük bir gelişim örneği.

Gerçekten de oyunun en güzel haritasiydi. Gün batımına doğru üzüm tarlalarında at sürmek ve akabinde çalan müzikler insanın içini açıyordu.
Oyuna Velen bataklığında başlayıp böyle bir yerde malikane sahibi olarak bitirmek çok büyük bir gelişim örneği.

Velen'den sıkıldığım zaman hemen buraya geliyordum. Panayırını, sarayını, caddelerini gezerdim. Kalabalıktan sıkıldığım zaman bağ bahçe gezerdim. Tertemiz kumsallarında, zırhımı çıkarıp güneşlenir ve yüzerdim. Sabahlara kadar gwent oynar, şarap içerdim. Ulan çok güzeldi be. İnsanları da güzel. Kadınları bakımlı, erkekler yakışıklı. Toussaint belediye başkanlığına adaylığımı koyacağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık