Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Bu seride oldukça ilginç. Sizin yazışmalarınız sayesinde 4-5 bölüm okumuştum :D Bir ara fırsat bulursam devam ederim artık. Konusu oldukça ilginçti malum.

Akıcı ve hızlı bir bölüm olmuş bence güzeldi. Kaç sayıdır diyorum kalem malem diye ne işe yarayacaksa bakalım Ray i bir kere daha taktir ettim. :D
Bebekliğini bile hatırlamayı bırak, insan doğumunu hatırlar mı yahu.:D Koku diye film vardı, oradaki manyağa benzettim Ray'i. Norman kaçmaz bence de beraber 3 kişi kaçacak gibi.

Bebekliğini bile hatırlamayı bırak, insan doğumunu hatırlar mı yahu.:D Koku diye film vardı, oradaki manyağa benzettim Ray'i. Norman kaçmaz bence de beraber 3 kişi kaçacak gibi.
Ona değinmedim fark ettiysen artık. Zorlama olmuş orası yani çok saçma ... 5 kişi kaçacaklar diğer ikisini de alacaklar bence özellikle o Don çok işlerine yarar. Norman bir zahmet kaçsın yani yada verici işini çözdüler ya evde bir yerde de olabilir.

Ona değinmedim fark ettiysen artık. Zorlama olmuş orası yani çok saçma ... 5 kişi kaçacaklar diğer ikisini de alacaklar bence özellikle o Don çok işlerine yarar. Norman bir zahmet kaçsın yani yada verici işini çözdüler ya evde bir yerde de olabilir.
Gilda ilk ölecek kişi olacak bence, gözlüklü ve şişkolar ilk ölür malum.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık