Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (Sezon 3)

Genelde,ana karekter ne kadar kötü olursa olsun seride en çok onu severim.Ama Korra bu noktada bir istisna.1. Sezonu izledikten sonra 2. sezon başlarında Korra'nın girdiği saçmasapan ergenlik gripleri beni illallah ettirmiş,seriyi bıraktırmıştı.Serinin geneli hakkında izlemediğim için yorum yapamayacağım ama bence modern dünya teması gayet güzel.Biraz değişiklik iyidir benim hoşuma gitti.Ama sonrasında bir sıkıntı varsa yapımcıların başta bu seriyi bir mini dizi olarak ayarlamaları ancak talep artınca konsepti geliştirmeye çalışıp pek başarılı olamamaları olabilir.Mesela Amon'un ilk sezon harcanmasının açıklaması bu mini-dizi olayıdır

Roronoa Zoro

Ben istiyorum ki Avatar döngüsü kırılsın, idealleri olan ekstremistleri izleyelim. Deli-fişek bir seri olur o zaman. Yıldırım saçan ateş bükücüler, kan büken su bükücüler vs. İlk seride kozmik enerjinin evrende olduğu söylenmişti, Korra'da ise bariz bir şekilde ruh dünyası ile sınırlandırıldı. Eğer tekrardan kozmik enerjiyi evrene bağlarlarsa kurtarabilirler biraz. O zaman avatar-state'e giren normal insanları görebiliriz diye düşünüyorum.

Ben istiyorum ki Avatar döngüsü kırılsın, idealleri olan ekstremistleri izleyelim. Deli-fişek bir seri olur o zaman. Yıldırım saçan ateş bükücüler, kan büken su bükücüler vs. İlk seride kozmik enerjinin evrende olduğu söylenmişti, Korra'da ise bariz bir şekilde ruh dünyası ile sınırlandırıldı. Eğer tekrardan kozmik enerjiyi evrene bağlarlarsa kurtarabilirler biraz. O zaman avatar-state'e giren normal insanları görebiliriz diye düşünüyorum.
Avatarlıkla iç enerjiyi karıştıyorsun sen. Avatarlık, 4 elementi büken kişinin şu beyaz ruh vardıya Raava onun ile birleşilmesi sonucu oluşuyor. Senin dediğin biraz daha farklı bir durumdu.

Gerçi ikinci sezonu izlediysen avatarlığın nasıl başladığını da bilirsin. :/

Iron Man

Avatarlıkla iç enerjiyi karıştıyorsun sen. Avatarlık, 4 elementi büken kişinin şu beyaz ruh vardıya Raava onun ile birleşilmesi sonucu oluşuyor. Senin dediğin biraz daha farklı bir durumdu.

Sen o bilgileri gerçekten ciddiye mi alıyorsun. Korra serisi tamamiyle Son Hava Bükücü serisine ters düşen bir seridir. Son Hava Bükücü`de geçen bilgiler Korra serisinde tamamen değiştirilmiş durumda. Aralarında sadece ilk Avatar`ın bir ruh ile birleşip oluşması benimsenilebilir.

Ayrıca 4. sezonu yok Korra`nın tamamen bitti.

Roronoa Zoro

"Avatar-state" dediğimle kastım kozmik enerjiden dolayı güç artışı idi, avatar döngüsüne bağlanmak değildi. Koskoca evrende bir raava gavatı mı var da bir tek ondan güç alasın? :D
Ayrıca Iron Man'in de dediği gibi, seri bitti. Nick. yayından kaldırdı Avatar'ı. Belki gece kuşağına çekilip yetişkin içerikli olursa devam edebilir, yoksa fasa-fiso.
Ayrıca bu senaristler ne tür gerizekalılar da o güzelim evrenin içine edip sırf 1 sezon geçirtmek için sıçarlar her şeyin içine aklım almıyor. Düşündükçe sinirleniyorum.

Sen o bilgileri gerçekten ciddiye mi alıyorsun. Korra serisi tamamiyle Son Hava Bükücü serisine ters düşen bir seridir. Son Hava Bükücü`de geçen bilgiler Korra serisinde tamamen değiştirilmiş durumda. Aralarında sadece ilk Avatar`ın bir ruh ile birleşip oluşması benimsenilebilir.

Ayrıca 4. sezonu yok Korra`nın tamamen bitti.
Bu bilgi nerede geçiyor?Çünkü 1. sezon bittikten sonra 4 sezon olacak diye resmi açıklama gelmişti

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık