Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The God of High School

Lol seri birden seviye atladı 48. Bölümde :D
Ben öyle tekme tokat gideriz sanıyordum nedense bi gülme hissi kapladı beni ama iyi yönde.
Ahahahahah çok iyi başlayın tatilde iyi gider
Ve o küfürbaz pembe saçlı olayı da neydi be öyle :hhh: zaten bütün karakterler absürd komedi yeri geldiğinde. Şuana kadar baya eğlenceli gidiyor seri ve daha iyiye gidecek gibi duruyor.
Ve başkarakter güçlüde baştan beri ama İchigoya özendi sanırım şu aralar, neyse anlarız yakında herhalde.
Dayak yemesi bile komite be:D
Güncel okuyorum bayadır fazla beklentiye girmeden devam etmen hayrına olur.

Güncel okuyorum bayadır fazla beklentiye girmeden devam etmen hayrına olur.
Konusu şimdilik çok sıradan gibi duruyor lakin baya eğlenceli karakter bazlı ve birde renkli olunca ve şimdi birde hiç beklemediğim bir olayla karşılaşınca insan ister istemez bir beklenti içine giriyor.
Konu ve derinlik istediğini pek düşünmüyorum çizerin ortaya eğlenceli bir şey çiksın istemiş ve şuana kadar bence başardı

Kalkmışım bi heyecanla okuyam dedim seriyi lakin 88. bölüm nedir arkadaş:confused:
Aha tek yedi ahanda şimdi hapı yuttu dedim, durdum lakin yeniverdi bizim kız tilki çocuğu.
Bu nasıl oldu yoksa çizerin dediği gibi yok efem sınırdaydı yok efem şu kadar bilmem neyi kaldığımı gerçekten?
Bi kaç bölüm önce;
Jin Mo-Ri geldi, kızın yarım saat uğraştığı ve kaybedeceği başka bi adamı tek parmağı ile aldı ama Jin Mo-Ri'yi alan çocuğu yeniverdi kız. Birde bu tilki çocuk, diğer üper mavi saçlı veleti almış daha önce neler oluyor lan!!! Tamam seride eğlence üzerine o bellide ee artık ne anlamı var olayın.
Acaba cidden ben mi abartıyorum ki? Ama valla olmaz la neyse ama şu olay cidden her bir puku mahvetti. Her an her şeye hazırlıklı olun diyor çizer sanırım:D
Neyse komik harbi bazı çizimler baya.

Il Pyo ilk 2 dövüşçüsünü sırf Jin Mo Ri'yi yenmek için kullandı zaten. O dövüşte Jin Mo Ri hasarlı dövüştü ve cidden çok iyi taktik yapmıştı Il Pyo. Ama Mo Ri, Il Pyo'nun beklentilerinin de ötesinde dövüştü. Neredeyse yenecekti de Mo Ri. Kızla dövüşürken yarı gücünde bile değildi yani. Ona rağmen yenecekti. Ama kız kutsal hazinesi midir nedir onu son saldırıda ilk defa doğru dürüst kullanabildi. O sayede yendi. Yenilginin ucundaki bir karaktere karşı dövüşüp yendi yani. Bana o kadar da saçma gelmedi orası.

Il Pyo ilk 2 dövüşçüsünü sırf Jin Mo Ri'yi yenmek için kullandı zaten. O dövüşte Jin Mo Ri hasarlı dövüştü ve cidden çok iyi taktik yapmıştı Il Pyo. Ama Mo Ri, Il Pyo'nun beklentilerinin de ötesinde dövüştü. Neredeyse yenecekti de Mo Ri. Kızla dövüşürken yarı gücünde bile değildi yani. Ona rağmen yenecekti. Ama kız kutsal hazinesi midir nedir onu son saldırıda ilk defa doğru dürüst kullanabildi. O sayede yendi. Yenilginin ucundaki bir karaktere karşı dövüşüp yendi yani. Bana o kadar da saçma gelmedi orası.
Tamam da kızın seviyesini o kadar aşağı çekmeyecekti.
Şu ikisinin kapışmasını hatırlarsan bizimki fiziksel gücü ile değil stratejisi sayesinde kazandı(daha doğrusu daha önce yaptığı konuşma sayesinde bizim hakemle). Yani zorlandı, gidiciydi. lakin zorlandığı kadını hatırlarsın, tilki çocuğun yancısı yendi.
Peki nasıl yendi? Bizim tilki yine başrolde, birkaç taktik ve bi anlık patlama ve yener. Bu tilkide güç değil zeka da var. Kısaca adam taktikleri ile oturduğu yerden yancısına, bizim kızın zorlandığı rakibi aldırdı. İşte aralarında böyle bir fark var.
Bu fark sınırdaymışı dinler mi? O kadar sınırdaysa, Mo ri; yenilmeyecekti bu kadar basit çocuğa karşı.
Ha bizim diğer eleman yense ağzımdan tek laf çıkmaz çünkü evet o çocukta da baya iş var.
Ve not: Bahsettiğim diğer elemanda, bizim kıza tek atmıştı:D

Tamam da kızın seviyesini o kadar aşağı çekmeyecekti.
Şu ikisinin kapışmasını hatırlarsan bizimki fiziksel gücü ile değil stratejisi sayesinde kazandı(daha doğrusu daha önce yaptığı konuşma sayesinde bizim hakemle). Yani zorlandı, gidiciydi. lakin zorlandığı kadını hatırlarsın, tilki çocuğun yancısı yendi.
Peki nasıl yendi? Bizim tilki yine başrolde, birkaç taktik ve bi anlık patlama ve yener. Bu tilkide güç değil zeka da var. Kısaca adam taktikleri ile oturduğu yerden yancısına, bizim kızın zorlandığı rakibi aldırdı. İşte aralarında böyle bir fark var.
Bu fark sınırdaymışı dinler mi? O kadar sınırdaysa, Mo ri; yenilmeyecekti bu kadar basit çocuğa karşı.
Ha bizim diğer eleman yense ağzımdan tek laf çıkmaz çünkü evet o çocukta da baya iş var.
Ve not: Bahsettiğim diğer elemanda, bizim kıza tek atmıştı:D
İşte kız kendini aştı Il Pyo ile dövüşürken :D Elindeki basit bir silah değil. Kaç bölüm silahın gücüne vurgu yapıldı. Silahı kullanmasa yine yenilecekti. Diğer kızla dövüşürken kılıcı da yoktu charyeok'u da yoktu. Sürekli gelişen karakterler bunlar. Diğer tam temas karate'yi kullanan çocuğun da kızın direk yarasına saldırarak yendiği gerçeği de var ama :D Tabi her türlü üstündür o çocuk. İlerde potansiyeline vurgu yapılacak zaten. Ana karakterin ekibinden birisi de Il Pyo'nun 0'ya yakın canını da çeksin bir zahmet :D Dediğim gibi yine çekemiyordu da kılıcı alınca en azından o kadar gücü elde etti. Il Pyo'ya hakkını ilerde fazla fazla verilecek zaten. Jin Mo Ri ilk başta Il Pyo ile kapışsaydı yenilmezdi bence. Parmağını sakatlayınca gücünü çok çok arttıran tekniklerini yapamadı. O halde bile neredeyse yeniyordu. Mo Ri ile de aralarında fark var. Daha sonra gördük zaten gücünü ne kadar arttırabildiğini. Kaiou-ken yapıyor adam bildiğin :D

İşte kız kendini aştı Il Pyo ile dövüşürken :D Elindeki basit bir silah değil. Kaç bölüm silahın gücüne vurgu yapıldı. Silahı kullanmasa yine yenilecekti. Diğer kızla dövüşürken kılıcı da yoktu charyeok'u da yoktu. Sürekli gelişen karakterler bunlar. Diğer tam temas karate'yi kullanan çocuğun da kızın direk yarasına saldırarak yendiği gerçeği de var ama :D Tabi her türlü üstündür o çocuk. İlerde potansiyeline vurgu yapılacak zaten. Ana karakterin ekibinden birisi de Il Pyo'nun 0'ya yakın canını da çeksin bir zahmet :D Dediğim gibi yine çekemiyordu da kılıcı alınca en azından o kadar gücü elde etti. Il Pyo'ya hakkını ilerde fazla fazla verilecek zaten. Jin Mo Ri ilk başta Il Pyo ile kapışsaydı yenilmezdi bence. Parmağını sakatlayınca gücünü çok çok arttıran tekniklerini yapamadı. O halde bile neredeyse yeniyordu. Mo Ri ile de aralarında fark var. Daha sonra gördük zaten gücünü ne kadar arttırabildiğini. Kaiou-ken yapıyor adam bildiğin :D
Hımm tilkiyi şimdilik fazla gözünde büyüttün diyorsun, olabilir.:D Veya kızı küçük gördüm lakin çizerde bana yardımcı oldu şimdi. Ve o kızı hiç sevmedim.

Bu haber çok güzel işte.

Ve reis;

Hımm tilkiyi şimdilik fazla gözünde büyüttün diyorsun, olabilir.:D Veya kızı küçük gördüm lakin çizerde bana yardımcı oldu şimdi. Ve o kızı hiç sevmedim.

Bu haber çok güzel işte.

Ve reis;
Şuan muhtemelen okuduğun yerlerde power up alan alana zaten :D Mo Ri de iyice ayrı bir seviyeye çıkıyor oralarda. Neyse neredesin tam bilmiyorum spoiler vermeyeyim durduk yere.

ahahahahahah bu ne yahu.:D
Bir seri bu kadar mı değişime uğrayabilir aslında hoşuma da gitmişti ilk değişimler ama bu ne şimdi? Çizer harbi baştan beri serinin gidişatını böyle mi düşündü ki? 120 lerden sonra ne oluyor lan moduna girdim ve daha da ilginçleşdi bazı yerleri tam anlayamadım. Bir anda baktım karşımda ''öküz kral'':ehe: Çok hızlı geçiş yaptı çizer olaylar arasında.(Bunun piskoposla olan savaşı üper ha)
Cidden eğlenceli bazı çizimler 10 numara ama işte. Ve kuzeyli kıza cidden bi hüzünleniyor insan. Neye artık o da bizden dayağını yedi adam oldu:D Ve meşhur 6'nın her bir üyesi sanırım bi piskopos ediyorlar.
Lakin bu kadar fantastik evrende dedimiz sadece tekme atarak herhalde o kadar üper olmamıştır.
ve reis'in yeni formu;

wildthorn

Okumak istiyorum çok istiyorum ama başlarsam 3 4 gün sürer zaten sınava az kaldı offf okuyamam. Arada son bölümlere bakıyorum acayip bişey olmuş seri ama jin mori nerede bu clon mori nereden çıktı hiçbir fikrim yok. Okuyan birin bana spoiler verse bari merakımı tatmin edeyim ne olur.
goku olmuş ne oluyo bu seriye çokta normal başlamıştı bence. Acayip planlanmış çizer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık