Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Paso konuşuyorlar, sürekli konuşuyorlar. Seride her bölüm bilgi üzerine bilgi veriliyor ama hiçbirşey anlatılmıyor. Çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun lafı tam bu seri için söylenmiş. Aksiyon resmen sıfır seride.

Böyle potansiyelli olupta ziyan olan seri çok azdır herhalde. Naver puanlamaları da yerlerde. Çizimler desen zerre düzelmiyor. Siu'da başta kötü çiziyordu ama adam kendisini geliştirdi. Bu adamın çizimlerine bakıyorumda ilk bölüm nasılsa hala aynı. Üstelik bölüm uzunluğu olarak Tog ve Noblesse'in yarısı kadar bile yok.

Umarım kendisini düzeltir seri diyeceğim ama o umudum da kalmadı seriden.

Takım elbiseli abinin şirketle dövüşmesinden sonra rüzgar bile esmedi seride zaten. Bu kadar yokuş aşağı nasıl gitti anlamıyorum. Zaten bıraktıydım 110larda da konuyu görünce yazayım dedim.

Son bölüme baktım acaba ne olmuş diye, zaten 54. bölümde bırakmıştım. Karakter başı boş geziyor, aksiyon yok. "Şöyle bir dünya var gençler, haberiniz olsun" der gibi boş hikaye anlatıyor. Belki okuyorsundur ama Legendary moonlight sculptor oku bunun yerine, harcadığın zamana yazık

Ekleme: Konu da 57 sayfayı bulmuş ne hikmetse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık