Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Elder Scrolls V: Skyrim (2011)

Üye silindi 1004

Skyrim'e de sallamazsın yubashiri... Hangi oyuna mod yükleyip ejderhaya binip keleşle uzaylı kesebilirsin
Oblivion, Fallout 3, Fallout New Vegas, Fallout 4... Hepsinde de ejderhaya binip keleşle uzaylı kesebiliyorsun. Aaaa ne tesadüf hepsini yapan firma aynıymış. Doğrusu oyunları doldurmadan boş çıkaran aynı firmaymış. Maaşsız modcular dolduruyor zaten niye enayi gibi biz koyalım diyorlar.

Bethesda oyunlarına mod yapan insanlar enayi midir? Bethesda’nın Enayileri diyebilir miyiz?

Üye silindi 1004

Ana görev serisi dışında mis gibi oyun. Keşke Morrowind remake çıksa da oynasak. :/
Yan görevler çok tırt yahu. Oblivion ya da Morrowind’deki gibi akılda kalan yan görev yok. Oblivion’da tablo içine girip yağlı boyadan troll kestiğimiz görev zincirini hala unutmuyorum. Ya da yarı vampir çıktığı için depresyona giren abiyi. Ya da içmemesi gereken bir şeyi içtiği için tüm bir köy dolusu insanı goblin sandığımız görev zincirini. Skyrim içerisinde böyle eğlenceli yan görevler var mıydı? Yoktu.

Yan görevler çok tırt yahu. Oblivion ya da Morrowind’deki gibi akılda kalan yan görev yok. Oblivion’da tablo içine girip yağlı boyadan troll kestiğimiz görev zincirini hala unutmuyorum. Ya da yarı vampir çıktığı için depresyona giren abiyi. Ya da içmemesi gereken bir şeyi içtiği için tüm bir köy dolusu insanı goblin sandığımız görev zincirini. Skyrim içerisinde böyle eğlenceli yan görevler var mıydı? Yoktu.
Bölüm dizaynı olarak zayıf oyun ya. Ki ellerinde Alduin gibi Oblivion'daki Mehrunes Dagon'u korkudan titreten bir varlık vardı. Çok kötü işlendi. Aynı şekilde Dragonborn da; ne Nerevar, ne de Hero of Kvatch kadar karizma geliyor bana.

Üye silindi 1004

Bölüm dizaynı olarak zayıf oyun ya. Ki ellerinde Alduin gibi Oblivion'daki Mehrunes Dagon'u korkudan titreten bir varlık vardı. Çok kötü işlendi. Aynı şekilde Dragonborn da; ne Nerevar, ne de Hero of Kvatch kadar karizma geliyor bana.
Oblivion da gına getiren Oblivion Gate’ler ve onları yok etmesi bile Ejderha kesmekten daha eğlenceliydi. Ki her bi Oblivion Gate’in kendine has bölüm dizaynı ve bulmacaları vardı. Onun yerine buldukları alternatif rastgele saldıran kertenkeleler. Dördüncü ejderhadan sonra gına gelmişti. Hero of Kvatch baştan sona hikayesiyle taktir kazanıyordu ya... Güya Dragonborn çok daha ulu ve seçilmiş birisi ama, baştan sona bayık bir hikayeye sahip. Nerevar’la zaten kıyaslamıyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık