Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Teach ve Kardeşleri

Teori Tutar Mı?

• Tutar

Kullanılan: 2 16.7%
  • Tutmaz

Kullanılan: 10 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
teşekkrüler. Benim 3. meyveyi beklememin bir sebebide shanks ile olan diyolaglarından "henüz senin için çok erken " Karasakal her ne kadar bu çağı kendi çağı oloarak görsede shanks dan çekiniyor bu son meyveyle birlikte kendince shanksı aşıp en güçlü olacak
Diğer sebep de meyve kullanımında henüz çömez olduğudur. Tamam en babasından iki meyvesi olmuş oldu ama tam ustalaşmadan Shanks gibi bir adamın karşısına çıkarsan o meyveleri kustururlar sana. Hem bunlarda ustalaşmak hem de senin söylediğin gibi bir meyve daha yiyerek işi garantiye almak istemiştir büyük ihtimalle. Teach 3 meyveli çıkmazsa çok şaşırırım açıkçası.

Gelelim konuya. İmkansız değil açıkçası. Adam tam bir beleşçi. Luffy işi bitirdikten sonra gelip hazıra konarsa hiç şaşırmam. Yalnız şöyle de bir durum var. İleride meyve tekrarına düşmüş olacak mangaka. Ejder meyveli birisini zaten göreceğiz. Onu Teach'e vererek aynı yemeği bir daha önümüze sunar mı Oda efendi onu bilmiyorum işte.

Diğer sebep de meyve kullanımında henüz çömez olduğudur. Tamam en babasından iki meyvesi olmuş oldu ama tam ustalaşmadan Shanks gibi bir adamın karşısına çıkarsan o meyveleri kustururlar sana. Hem bunlarda ustalaşmak hem de senin söylediğin gibi bir meyve daha yiyerek işi garantiye almak istemiştir büyük ihtimalle. Teach 3 meyveli çıkmazsa çok şaşırırım açıkçası.

Gelelim konuya. İmkansız değil açıkçası. Adam tam bir beleşçi. Luffy işi bitirdikten sonra gelip hazıra konarsa hiç şaşırmam. Yalnız şöyle de bir durum var. İleride meyve tekrarına düşmüş olacak mangaka. Ejder meyveli birisini zaten göreceğiz. Onu Teach'e vererek aynı yemeği bir daha önümüze sunar mı Oda efendi onu bilmiyorum işte.
oda reis bu yılan meyvesini kobra,anakonda diye ayıran adam birini yeşil ejder yapar birini altın ejder

teşekkrüler. Benim 3. meyveyi beklememin bir sebebide shanks ile olan diyolaglarından "henüz senin için çok erken " Karasakal her ne kadar bu çağı kendi çağı oloarak görsede shanks dan çekiniyor bu son meyveyle birlikte kendince shanksı aşıp en güçlü olacak
Doğru teach shanks’den çekindi.
Bunun nedeni meyveyi kontrol edememesinden mi kaynaklanıyor yoksa dediğin gibi gücünü yetersiz olduğunu düşünmesinden mi. Belki de ikinci ihtimal yüzündendir ve üçüncü meyveyi arıyordur. Bakalım.

Doğru teach shanks’den çekindi.
Bunun nedeni meyveyi kontrol edememesinden mi kaynaklanıyor yoksa dediğin gibi gücünü yetersiz olduğunu düşünmesinden mi. Belki de ikinci ihtimal yüzündendir ve üçüncü meyveyi arıyordur. Bakalım.
zaten bi teoridede şey deniyordu
Big Mom - görüş hakisi
Kaido - silahlanma
Shanks - kral haki
Karasakal - meyve
eğer cidden Karasakal arc'ında meyve gücü doruk noktasına ulaşacaksa karşısındakinin de doruk noktalarda olması lazım teori burada da bana güven veriyor.

Mangaka tekrara düşmez ki eğer böyle bir şey olursa. Düşünsene Kaido ejder formunda bir yandan deprem yaratıyor bir yandan karanlık saçıyor. Daha önce böyle bir şey görmemiş olacağız.

Teoriye gelecek olursak mantıklı daha önce böyle bir teori vardı ancak bana pek olası gelmiyor. Çünkü Teach ile 2 kardeş arasındaki bağı çözemedim. Yani şöyle kardeşini içinde tutunca onun gücünü kullanıyorsa herhangi bir kişiyi de içinde tutsa onun da gücünü kullanabilmesi gerekmiyor mu ? Burası bana karışık geliyor sadece. Yine de eline sağlık.

Bu teori zaten vardı. 3 kardeş olayı içinde sakladığı falan belki sen okumadan yazmışdırsın bilmiyorum ama böyle bir teoriyi önceden okuduğuma eminim

Yeni bir bakış açısı oldu şimdi bende, güzelll beğendimm..:alkis::alkis::alkis:

AMMA AMMA amma , karasakal ın soyu nerden geliyor, önemli olan o..
Marshall D. soyu ?? İngilizcede anlamı, her ne kadar mareşal olarak yaygın olsada bazı yerlerde derlemek toparlamak, bir araya getirmek anlamına da geliyor, kulllanılıyor. Ne dir ne çıkar buradan bilmiyorum.. Aynı bizim küçük reis gibi Monkey D. ' ler kimdir gerçekte.?? Monkey bildiğimiz maymun demek..yani bu yer yüzünün en eskilerinden, kimi zaman bölge bölge hüküm kurmuşlar, kimi yerde insanların uzak akrabası deniyor.. Luffy deki haki ve soy ilk krallıktan gelen soy olabilir ismine bakacak olursak.. ordan çağrışım yapmış olabilir E.O. Bunları da araştırmak lazım.. Anca ozaman yakalarız E.Oda yı :D Önemli bir konu mutlaka biyerde değinecektir ODA..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık