Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Last Hakibender

Carrot benim tahminim tayfaya katılmaz vakti haliyle bir tane hayvanımsımız var zaten.:ehe:

Tayfaya katılacak kişiye gelirsek açık ara Jinbei ismi önde. Bir aksilik çıkmazsa kesin gözüyle bakıyorum bu isme.

essovian

jinbei ve fujitora diyorum.oda bi yerde son üyenin luffylere başta düşman olacağını söylemişti.bana göre luffy'e ilk görüşte kanı kaynayan ve idealleri olan bir adam olan fujitora tayfaya katılacak.ki dressrosa da devrimle bile konuşacak kadar açıkfikirli biri olduğunu gösterdi karakter olarak.bence korsan olabilir idealleri doğrultusunda.

jinbei ve fujitora diyorum.oda bi yerde son üyenin luffylere başta düşman olacağını söylemişti.bana göre luffy'e ilk görüşte kanı kaynayan ve idealleri olan bir adam olan fujitora tayfaya katılacak.ki dressrosa da devrimle bile konuşacak kadar açıkfikirli biri olduğunu gösterdi karakter olarak.bence korsan olabilir idealleri doğrultusunda.
Oda öyle bi şey mi söylemiş yaw :hoo:

O zaman jinbei den sonra, bellamy den crocodile a, enel den lucci ye kadar ihtimallerimi genişletiyorum :fool:

essovian

Oda öyle bi şey mi söylemiş yaw :hoo:

O zaman jinbei den sonra, bellamy den crocodile a, enel den lucci ye kadar ihtimallerimi genişletiyorum :fool:
2009da jump fiesta ropörtajında söylemiş.ayrıca eski bir düşman demiş.
fujitorayı eledim şimdi.ama bellamy olmasınıda istemem.sanki aokiji olurmuş gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık