Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Tayfanın IQ Düzeyleri

Tayfada En Yüksek IQ'ya Sahip Karakter Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    120
Okuma yazma bildiklerine dua etsinler. Hangisi doğru düzgün eğitim aldı.
Nami sivriliyor bir tek. Robin ve Sanji'nin çocuklukları sağlam. Biri prens diğeri profların arasında büyümüş zaten. Chopper da o kadar iyi eğitime bu kadar saf, ama zeki. Usopp en iyileri içlerinde, kafası zehir gibi çalışıyor. Franky ortalama sayılır.

Zoro ve Luffy umutsuz ama Bonney'in Zoro'ya dediği gibi bu adamın kaptanı bundan da salak ya da tam tersiydi. :D

Normal insanlar 90-100 olur, kendini geliştirerek 105 yapabilirsin, 110'dan fazla ise üstün zeka demektir diye öğrenmiştik diye hatırlıyorum lise sosyoloji dersinde. Bence fazla bile yazmışsın :/

Cp0Lucci

Luffy: 100
Zoro: 110
Sanji: 110
Franky: 120
Nami:130
Robin: 140
Copper: 30
Usoop: 90
Brook: 50

Ben

Benim burada yazdigim sinirlar bilimsel sınırlar
Doğru yazmışsın orayı okumamışım benim hatam. Tek tek şey yapayım o zaman.
-Luffy'ye diyecek pek bir şey yok haklısın :D
-Zoro'nun Luffy'den daha zeki olduğunu düşünüyorum, absürt bir şekilde yön bulamadığı için tayfanın en düşük zekalısı olmamalı bence.
-Sanji'nin de tayfadaki en zeki olduğunu hiç sanmıyorum hatta aralarındaki en normal ıq bundadır ne düşük ne fazla.
-Franky de küçük yaşta savaş gemileri yapıyordu dahi seviyesinde bir ıq su olmalı bence sınırdan üstün zeka değil.
-Nami gayet kararında olmuş diyecek bir şeyim yok.
-Robin: Tayfadaki en zeki insan bu olmalı. O kadar küçük yaşta konuşulmayan bir dili çaktırmadan öğrenmek çok zor bir iş. Dehadır bu.
-Chopper: Yani çok bir şey değişmez ama azcık üstün zekalı olsa hoş olurdu.
-Usopp ve Brook da tam ayarında olmuş.

Son düzenleme:
Doğru yazmışsın orayı okumamışım benim hatam. Tek tek şey yapayım o zaman.
-Luffy'ye diyecek pek bir şey yok haklısın :D
-Zoro'nun Luffy'den daha zeki olduğunu düşünüyorum, absürt bir şekilde yön bulamadığı için tayfanın en düşük zekalısı olmamalı bence.
-Sanji'nin de tayfadaki en zeki olduğunu hiç sanmıyorum hatta aralarındaki en normal ıq bundadır ne düşük ne fazla.
-Franky de küçük yaşta savaş gemileri yapıyordu dahi seviyesinde bir ıq su olmalı bence sınırdan üstün zeka değil.
-Nami gayet kararında olmuş diyecek bir şeyim yok.
-Robin: Tayfadaki en zeki insan bu olmalı. Küçük yaşta çaktırmadan konuşulmayan bir dili öğrenmek çok zor bir iş. Dehadır bu.
-Chopper: Yani çok bir şey değişmez ama azcık üstün zekalı olsa hoş olurdu.
-Usopp ve Brook da tam ayarında olmuş.
Manga da hatirlayamadim.Anime de filler değilse Zoro'nun zekası Rayleigh tarafından onaylanmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık