Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur?

Tayfadan Biri Ölürse Bu Kim Olur ?

• Luffy

Kullanılan: 27 16.1%
  • Zoro

Kullanılan: 14 8.3%
  • Usopp

Kullanılan: 29 17.3%
  • Sanji

Kullanılan: 17 10.1%
  • Nami

Kullanılan: 4 2.4%
  • Chopper

Kullanılan: 6 3.6%
  • Robin

Kullanılan: 11 6.5%
  • Franky

Kullanılan: 4 2.4%
  • Brook ( Zaten Ölü :P )

Kullanılan: 8 4.8%
  • Kimse ölmeyecek İnşallah

Kullanılan: 48 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    168
Bölüm yorumlarına özellikle yazmadım ama Luffy'nin nasıl öleceğini çözdüm gibi.Büyük bir sinyal yakalamış olabilirim.Bakalım.

@Alpamis @Çörekçioğlu Luffy @Raiden ve diğer Luffy fanları.

Mangaka son sayıda özellikle bir söz söyletiyor.Daha önce de söyledi sanki bu sözü ama emin değilim.

- Nerede öleceğime ben karar veririm.

Kutsallarla olan son büyük savaşta dünyaya huzur getirmek için öleceği yeri Luffy kendisi seçecek.Ancak öyle Jinbe'nin yaptığı gibi fasülyeden değil.Burada öleceğim dediysem sözümde dururum şeklinde.Artık bunu yaparken büyük bir amacı olacak çok büyük bir işe yarayacak ölmesi ama buna değecek.

Gözü yaşlı şekilde uğurlayacağız sonra.

Seversin sevmezsin kızarsın söversin o sahneden sonra bir anlamı kalmayacak herkesi tek noktada buluşturacak Luffy.
Luffy ölmesin aga. Dayanamam ben.

Chopper ve Usopp'u gerizekalisinın acilen olmesi dilegiyle. King mi olur Queen mi olur Kaido'mu olur bilemem ama okkalı bir tek atişla olmelerini istiyorum.

Onları görmemiz pek iyi olmadı bence.

Luffy,Zoro,Sabo falan bu adamların hepsi ölecek de mi en başta onları çiziyor diye düşündürttü.
O çizimler taslak niyetine bence. Çizecegi zamana kadar bazı şeyler değişir. Daha çok hikaye anlamında görmek istiyorum. Elbet bazı davranışları değişecektir. O yaştaki Luffy karakteri görmek diyelim biz ona.

Bölüm yorumlarına özellikle yazmadım ama Luffy'nin nasıl öleceğini çözdüm gibi.Büyük bir sinyal yakalamış olabilirim.Bakalım.

@Alpamis @Çörekçioğlu Luffy @Raiden ve diğer Luffy fanları.

Mangaka son sayıda özellikle bir söz söyletiyor.Daha önce de söyledi sanki bu sözü ama emin değilim.

- Nerede öleceğime ben karar veririm.

Kutsallarla olan son büyük savaşta dünyaya huzur getirmek için öleceği yeri Luffy kendisi seçecek.Ancak öyle Jinbe'nin yaptığı gibi fasülyeden değil.Burada öleceğim dediysem sözümde dururum şeklinde.Artık bunu yaparken büyük bir amacı olacak çok büyük bir işe yarayacak ölmesi ama buna değecek.

Gözü yaşlı şekilde uğurlayacağız sonra.

Seversin sevmezsin kızarsın söversin o sahneden sonra bir anlamı kalmayacak herkesi tek noktada buluşturacak Luffy.
Luffy ölecek dediğin noktadan sonrasını okuyamadım. Çoook uzak ve imkansız bir geleceği düşünmüşsün. :D

Luffy öyle ''Tamam ben artık ölebilirim, yapacağımı yaptım.'' modunda ölmez bence ya. Dövüşlerinde olduğu gibi, en son engeli/engelleri aşar ve o esnada ölebilir. Hükümetin devrildiği kısımları görmeyebilir.

O çizimler taslak niyetine bence. Çizecegi zamana kadar bazı şeyler değişir. Daha çok hikaye anlamında görmek istiyorum. Elbet bazı davranışları değişecektir. O yaştaki Luffy karakteri görmek diyelim biz ona.

Dediğin gibi olabilir.Erken yaşta bitecekse seri o yüzden çizdiği kesin.Luffy geç yaşta kk olmayacak diye çiziyordur umarım.

Luffy ölecek dediğin noktadan sonrasını okuyamadım. Çoook uzak ve imkansız bir geleceği düşünmüşsün. :D

Luffy öyle ''Tamam ben artık ölebilirim, yapacağımı yaptım.'' modunda ölmez bence ya. Dövüşlerinde olduğu gibi, en son engeli/engelleri aşar ve o esnada ölebilir. Hükümetin devrildiği kısımları görmeyebilir.

Jinbe gibi ölecek işte demek istediğim o.Jinbe bu zamana kadar kaptanının ileride yapacağı şeyi taklit edip durdu bence.Onun gibi beceremedi o ayrı.Luffy becerecek o lafın altını dolduracak.Son sayıdaki kararlı repliği bunu düşündürüyor.Gönderme gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık