Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tayfadaki Herkese Bir Güç Verecek Olsanız

MuzluYulafEzmesi

Sanji - Mera mera no mi
Robin - kokalı eller ve robin kullanacak ellerini luffynin gatling gun
Franky - deniztaşı zırh
chopper - beleş doktor power upu OPE OPE NO MI, insan meyvesi olmasa idi keşke :artiz:
Usoppa güzel bi tüfek

gerisi mevcut halleri ile coollar.
Deniz Taşı Zırh olacak muhtemelen . Bu adam hiç haki öğrenecek gibi görünmüyor :artiz: Adam robot la .

Usopp'a sağlamından çok billurlu bir tüfek. Sanji de özüne dönsün diye yeni b.haki tekniğinde ustalık verirdim. Renkli donla olacak iş değil o ah bir gte gelse bu arc şunu giyerken de adam akıllı dövüşse gene anasını satayım.

Frankye kairoseki + elmas karışımı yeni bir zırh.

Brooka zırh ve gözlem haki ve en iyi 12den bir kılıç.

Robine zırh haki.

Namiye kairoseki sopa.

Sanjiye rokushiki teknikleri.

Choppaya zırh haki.

Usopa adam gibi bir silah. Karioseki mermi atan.

Zoroya en iyi 12 den 3 tane kılıç. Ve tüm elementleri kesme becerisi.

Luffye şok dalgası vurma ve g5: erimiş plastik. Böylece istediği şekle bürünebilecek.

MuzluYulafEzmesi

Frankye kairoseki + elmas karışımı yeni bir zırh.

Brooka zırh ve gözlem haki ve en iyi 12den bir kılıç.

Robine zırh haki.

Namiye kairoseki sopa.

Sanjiye rokushiki teknikleri.

Choppaya zırh haki.

Usopa adam gibi bir silah. Karioseki mermi atan.

Zoroya en iyi 12 den 3 tane kılıç. Ve tüm elementleri kesme becerisi.

Luffye şok dalgası vurma ve g5: erimiş plastik. Böylece istediği şekle bürünebilecek.
Herkese 1 tane yahu yavaş :ehe:

MuzluYulafEzmesi

Brook'a - Busoshoku Haki verirdim

Chopper'e - Busoshoku Haki verirdim

Sanji'ye - Sawada Keizaburo'nun dövüşme tarzını verirdim

Zoro'ya - İchigo'nun Bankai Formunda ki hızını verirdim

Robin'e - Koca Ana'nın fiziksel gücünü verirdim ( Robin meyvesinin gücü sayesinde her yüzeyde, istediği organının kopyasını istediği kadar çıkarabilir. 32480234 tane Koca Ana'nın kolu kadar güçlü kol ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Franky'e - One Piece Evreninde yaratılabilecek en sert ve dayanıklı malzemelerden ve Deniz Taşı'ndan oluşturulmuş bir vücut verirdim

Usopp'a - Adamakıllı bir silah verirdim

Nami'ye de - Sawada Keizaburo'nun dövüşme tarzını verirdim ( Hakiyi de zahmet olacak ama kendisi öğrensin )

Luffy'e - Beyin verirdim

Brook'a Haki lazım bir de screen time başka bir şeye ihtiyacı yok :D

Robin'e de haki lazım. Hakili kolların ortalığı kapladığı bir robin düşününce efsane geliyor kulağa. Vergo kadar yapsın bari.

Usopp'a dedelerden miras kara barutlu bildiğimiz domuz avlanılan tüfek verirdim. Yeter sogeking'e.

Franky'e hakinin yanında kairosekili bir saldırı lazım. Kairosekiyi yoğun bir gaz haline getirse bir de kairosekiden bir silah olsa yeter ona.

Chopper'a acilen p.up lazım ne olacağı fark etmez.

Sanji'nin yeni bir şekilde karşımıza çıkması lazım. Ona da fark etmez. Renkli don yeterli değil şimdilik.Meyve yerse bir de çok güzel olmaz mı:p

Zoro'nun acilen kombinine karar vermesi lazım. Wano kıyafetine uygun değil sadece her arc'a gidecek 'kılıç' seçmesi lazım. Zaten yeterince p.up var ona hazırda.

Luffy'e uyanış lazım.Bir de beyin lazım. O zaman kk olur işte.Bir de hancock lazım ona:D

Nami ise gitsin zeus ile eğitim yapsın. Zaten haki açarsa yeterince güçlü olacak.

Bir baktım da tayfanın çok yüksek bir potansiyeli var ve teachin tayfayı tayfa vs tayfa olarak alabilirler. Önceden yardım alırlar sanıyordum ama power uplar yetecek gibi.
Onun dışında usopp, sanji ve zoro da kralın hakisi çıkar herhalde.

Luffy - H.haki emretme
Zoro - H.haki
Sanji - B.haki ikinci versiyon
Nami - Rüzgar logiası
Usopp - B.haki veya kairosekili mermi
Franky - Kairoseki
Brook - Uyanış
Robin - Uyanış
Gemi - Tip

Herkes Usopp için tüfek istiyor, ben de isterdim ama öyle bir şey olacağını sanmıyorum. Usopp'a böyle bir tarz oluşturmuş. Bu şekilde tayfayı da destekliyor. Oyun deyimiyle Support/Adc gibi yani, sadece Adc değil. Tüfek alırsa sadece Adc olur. Etkinliğini düşürür. Usopp'a silahlanma hakisi verse yeterli olur şimdilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık