Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Namide Zeus var
Chopper canavar modu var
Frankyde kizarunun lazeri var

Eskiden olsa Robin derdim. Ama şuanda çok net değil. Elinde yonkou saldırısı olduğu için nami derim. Ama fiziksel güç olarak canavar chopper olabilir. Franky de oldukça potansiyel vaat ediyor.

Robinde ilk geldiği zaman sanki Jimbei konumunda birşeydi şuanki. Zamanla trio aşar. Emmasız Zorodan net güçlüdür ama Zoronunda balıkadam kesmişliği çok :D Çok zor bir vs olur.

Bunun dışında sanki usoop ve robin gibi karakterler tayfa içi vslerde çok önde olur gibi geliyor. Franky dedim ama sonra düşündümde robin çok zeki. Teketekte alabilir belli olmaz
Emma'yı çok büyütüyonuz, daha tam kontrolünü bile eline alamamış Zoro. Ateş meyvesi yiyen Sabo konumunda, o yüzden Jinbe gibi tecrübeli birini yenemez, Jinbe çok güçlü. Şuan Luffy ile dövüşse bile iş yapar, Zoro'nun şuanlık şansı yok.

brook ya da franky'dir herhalde, ama bilemedim. yorumlara baktım brook diyen kişi sayısı çok az, hep franky ve usopp denmiş. benim de biraz aklım karıştı. brook'a daha yakındım oysa ki.

Brook dedim. Görev yelpazesi oldukça geniş. Hem müzisyen, hem kılıç ustası, hem meyve kullanıcısı hem de gizli bilgileri edinmede oldukça iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık