Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

Luffy nin hayali çok saçma korsan kral olmak özel bir yanı yok. Denize açılan herkes korsan kralı olmak istiyor zaten.. Zoro bile içten içe KK olmak istiyor ama dünyanın en iyi kılıç ustası diye sıvamış orada biraz. Gerçi oda saçma dünyanın en iyi kılıç ustası olmak... Zaten seride kaç kılıç ustası var ki saysan 3 ü geçmez. :confused: Zoro bu 3 ünü geçince en iyisi olacak. :artiz:

En basitinki Brook'un. Usopp'unki saçma değil. Aksine zor onun için. Luffy'nin Zoro'nun hayali böyle olsa evet ama Usopp'un istediği dönüşüm, Usopp için herhalde Luffy'nin KK ve Zoro'nun en iyi kılıç ustası olmasına eşdeğerdir.

Zoro :D
Brook'un hayali harbi saçma 2 senelik zaman atlamasında gidip görebilirdi. Usopp da çok saçma ama onun gideri var.
Yani 2 yıllık arada diğerleri gibi güçlenmek yerine bütün zamanını Grand Line'ın başına dönüp tekrar dönmeye mi harcasaydı? Ki onu da yapamayabilirdi hatta plot armour olmadığı müddetçe yapamaması gereken bir şey.

Zoro :D

Yani 2 yıllık arada diğerleri gibi güçlenmek yerine bütün zamanını Grand Line'ın başına dönüp tekrar dönmeye mi harcasaydı? Ki onu da yapamayabilirdi hatta plot armour olmadığı müddetçe yapamaması gereken bir şey.
Her yerde konser vermiş. Oraya git gel 2 sene mi sürüyor yapma yahu. Ben 2 aya gidip geliyorum diye söylese kimse gitme demez. Nami hayali için dünyayı dolaşması lazım, Robin yine öyle. choppi'nin hayali yok zaten. Usopp da bir umut cesur olmaya çalışır. Brook hariç hayaline şuan ulaşabilecek kimse yok. Jinbei gelirse bir de onun hayali olacak, ölmek; tabi bu kocaman bir yalan. Ölmeyecek.:D

Robin kitabe yerini öğrense gitmez mi? Brook niye gitmiyor?

Her yerde konser vermiş. Oraya git gel 2 sene mi sürüyor yapma yahu. Ben 2 aya gidip geliyorum diye söylese kimse gitme demez. Nami hayali için dünyayı dolaşması lazım, Robin yine öyle. choppi'nin hayali yok zaten. Usopp da bir umut cesur olmaya çalışır. Brook hariç hayaline şuan ulaşabilecek kimse yok. Jinbei gelirse bir de onun hayali olacak, ölmek; tabi bu kocaman bir yalan. Ölmeyecek.:D

Robin kitabe yerini öğrense gitmez mi? Brook niye gitmiyor?
Yav serinin zaman atlaması öncesini unuttun herhalde. Denizlerde yol almanın zorluğu, navigatörün gerekliliği falan. Hadi Grand Line'da tek başına yolculuk yapmanın zorluğunu geçtim :) Brook hayali için tayfaya ihtiyaç duyuyor ve gerisin geri gidemeyecekleri için de yolculuğu bitirmeleri de gerekiyor yani bir tam tur. Kulağa çok basit gelse de çoğu hayalden zorluk olarak bir farkı yok bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık