Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Acıklı Hikaye

Tayfadaki En Acıklı Hikaye Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    80
Beni etkileyen yönüyle bakıyorum olaya ve Brook diyorum. Bu konuda herkes hem fikir olabilir ama ikinci olarak Chopper daha çok etkiledi beni nedense.
Oysa birbirinden acıklı hikayeler var :bilmem:

Jinbei mi ? Onun hayatının neresi acıklı yav !! Neresi beleş oraya yerleş... Balık kafası, pusu da kimin tayfasına gitsem diye.
Kendini bildi bileli sistematik ırkçılığa maruz kalmış olmak, hayatını bu ırkçılıkla mücadeleye adamak, bu uğurda sevdiklerini kaybetmek, dava arkadaşlarıyla ters düşmek ve bütün bunların sonunda amacını gerçekleştirememiş olmak; balıkinsanlara karşı olan sistematik ırkçılığın hala sürmesi acıklı değilse ne acıklıdır açıkçası hiçbir fikrim yok.

Olayı tramvatik olarak değerlendirirsek Robin'in ki açık ara öndedir. Hali hazırda Sanji ve Zoro hariç diğerleri iyi bir çocukluk geçirmiştir diye tahmin ediyorum. Sanji zaten Big Mom arc'ta tam olarak istediğini aldı diyebiliriz ve bu durumun artık pekte önemi kalmadığı söylenebilir. Zoro'nun ki ise en yakın arkadaşının ani ölümüyle sonuçlandı ama Robin'in annesinden tut öğretmenlerim dediği kişiler bile katledildi. Onu geçtim ona hayat dersi veren Saul bile öldürüldü. Bir de bunu çocuklukta yaşaması daha da acı yapmaz mı? Bana göre yapacağa benziyor. Brook'un ki de kötü ona da bir laf demiyorum ama bir çocuğun bu kadar çok olay yaşaması onu en acıklı bir hikayesi olan karaktere dönüştürür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık