Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Acıklı Hikaye

Tayfadaki En Acıklı Hikaye Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    80
Brook>Robin>Nami>Sanji>Chopper>Franky>Luffy>Usopp>Zoro

Empati yapınca Nami'ninki Robin'den daha zor geliyor, yani üstesinden gelmek daha zor olurdu. Ama Nami'nin genç yaşta kurtulması ve Robin'in hikayesinin çok daha iyi anlatılması sebebiyle Robin'i ikiye koydum.

Aynısını düşünüyorum ancak bence wanoda veya sonraki arclarda zoronun ailesinin geçmişi ile ilgili bir şey göreceğimiz kesin gibi o yüzden sıralama değişebilir
Etkisini hiç görmedik. Nami'nin acısı anne babası değildi mesela. Zoro'dan da benzer bir şey anca çıkar bence. Ama beklemek en iyisi.

Brook ya da Robin diyorum. Sanji ve Nami'nin geçmişleri de acıklı; fakat Sanji sonradan sevdiği insanlarla beraber oluyor. Nami de sevdiği insanlarla beraber olmasa bile para toplamaya devam ettiği sürece hayatta olacaklarını biliyor. Brook ve Robin ise sevdiği tüm insanları kaybedip uzun yıllar boyunca bu şekilde yaşamışlar. Robin, Brook'a kıyasla bir tık önde olabilir belki. Çocukluğundan beri yaşlı arkeolog tayfası dışında kendisini seven biri olmamış. Brook en azından tayfası ölene kadar iyi bir hayat yaşamış; fakat farklı bir bakış açısı ile bakacak olursak, Brook değer verdiği her şeyin yok olmasının nasıl bir şey olduğunu biliyor. Bir şeye sahip olup kaybetmek, hiç olmamaktan daha acı gibi. Burada Sasuke= Brook Naruto=Robin oluyor sanırım. Sakura ise Big Mom çünkü hiçbir vasfı yok :s

@Roronoa Zoro şu konudan bahsediyordum. Anket eklenebiliyorsa yenisini açmayayım zaten 2012'de açılmışı var. :D

Robin ;((((((((((
Ayrıca gerekli şeyler'in bastığı mangalarda 41.ciltte tam hikayesi vardır. sahip olduğum tek mangadır ayrıca. Denk gelmiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık