Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfada Potansiyeli En Fazla Harcanan Kişi

Hasır Şapka Korsanlarında sizce en fazla potansiyeli harcanan ve en fazla hakkı verilmeyen karakter

• Nico Robın

Kullanılan: 51 52.0%
  • Nami

Kullanılan: 1 1.0%
  • Usopp

Kullanılan: 23 23.5%
  • Chopper

Kullanılan: 8 8.2%
  • Brook

Kullanılan: 15 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    98
Usopp harcanmayı geç her arc kilit bir karakteri götürüyor. Usopp bu korkaklıkla fazla bile iş çıkarıyor.

Nami ise BM arcında olmasa şuan luffy diye birisi yoktu. Üstüne BM'nin zeusunu filan çaldı :D daha ne yapsın yav.

Chopper,bir çok isimle anıldı; Bandajcı doktor, sahte doktor vs.. Ama şu son arclar panzehir chopper olarak iş görüyor. Chopper dan hiç bir zaman beklentiye girmedim, panzehir olayları bile chopper için güzel gelişmeler.

Brook: Bence tayfada robinden sonra en çok potansiyeli harcanan karakter brookdur. Bir kere yaşlı(tecrübe sahibi) ve ölümsüz sayılır ama ona rağmen sanki daha dün dünyaya gelmiş gibi abuk subuk hareketler yapıyor. Brook o kadar denizlerde dolaşmış ama adamın laboon dan başka bir geçmişi yokmuş gibi. Bu karakterin üzerine daha çok şeyler yapılabilirdi, sıradan bir müzisyen olarak tayfada yer edinmesi garip geliyor bana böyle birinin. Hele bir de böyle muazzam bir meyveye sahipken.

Robin hayatı boyunca ajanlık yapmış birisi (zorla da olsa yapmış), yani yeni yetme birisi değil. Croco arcındayken bizim tayfayı çok farklı boyutlara taşıyacağını düşünmüştüm hep, ama tayfaya kitap okumaya gelmiş gibi bir hali var kadının. Zerre bir aktiflik yok, sürekli geri planda ve olayların neresinde olduğunu bile anlamıyoruz bazen. Yani böylesine stratejik bir meyveye ve akla sahip birinin bir boklar yapması gerekir diye düşünüyordum hep bizim tayfaya geleceğinde ama hiç bir şey yapmaması şaşırttı. Robinin meyvesi namide olsa varya neler olur neler!

Usopp harcanmayı geç her arc kilit bir karakteri götürüyor. Usopp bu korkaklıkla fazla bile iş çıkarıyor.

Nami ise BM arcında olmasa şuan luffy diye birisi yoktu. Üstüne BM'nin zeusunu filan çaldı :D daha ne yapsın yav.

Chopper,bir çok isimle anıldı; Bandajcı doktor, sahte doktor vs.. Ama şu son arclar panzehir chopper olarak iş görüyor. Chopper dan hiç bir zaman beklentiye girmedim, panzehir olayları bile chopper için güzel gelişmeler.

Brook: Bence tayfada robinden sonra en çok potansiyeli harcanan karakter brookdur. Bir kere yaşlı(tecrübe sahibi) ve ölümsüz sayılır ama ona rağmen sanki daha dün dünyaya gelmiş gibi abuk subuk hareketler yapıyor. Brook o kadar denizlerde dolaşmış ama adamın laboon dan başka bir geçmişi yokmuş gibi. Bu karakterin üzerine daha çok şeyler yapılabilirdi, sıradan bir müzisyen olarak tayfada yer edinmesi garip geliyor bana böyle birinin. Hele bir de böyle muazzam bir meyveye sahipken.

Robin hayatı boyunca ajanlık yapmış birisi (zorla da olsa yapmış), yani yeni yetme birisi değil. Croco arcındayken bizim tayfayı çok farklı boyutlara taşıyacağını düşünmüştüm hep, ama tayfaya kitap okumaya gelmiş gibi bir hali var kadının. Zerre bir aktiflik yok, sürekli geri planda ve olayların neresinde olduğunu bile anlamıyoruz bazen. Yani böylesine stratejik bir meyveye ve akla sahip birinin bir boklar yapması gerekir diye düşünüyordum hep bizim tayfaya geleceğinde ama hiç bir şey yapmaması şaşırttı. Robinin meyvesi namide olsa varya neler olur neler!

Zaten Robin'in meyvesi kimde olsa daha aktif olurdu büyük ihtimalle :) Usopp mesela 100 çift el çıkartıp hepsine bir silah alıp tek başına bir nişancı ordusu olabilirdi. Zoro da aynı şekil kılıç alabilirdi. Sanji birçok bacak çıkartıp şov yapabilirdi, Franky yaptığı birçok makineyi çıkardığı ellerle uzaktan kontrol edebilirdi yada tek başına hızlıca bir gemi yapabilirdi, Chopper aynı anda birçok kişiyi tedavi edebilirdi vs... Bu kadar zeki olan bir kadının bunu düşünemeyip anca yeteneğini şu şekilde kullanması çok komik gerçekten:

Bence en çok harcanan kişi brook ve robin mesela brook bir kılıç ustası bir kılıç ustası olarak b. Haki açması lazımdı şimdiye kadar big mom la savaşırken açması en muhtemel sahne olabilirdi.Hem b. Haki hem de gözlem hakisiyle brook gerçekten çok güçlü olabilicek bi karakter.Üstüne meyvesiyle de çok işler yapicaktir.Ben chopper den sonra brook'un meyve uyandiracagina gercekten inaniyorum. Robin e gelince bence robinde meyvesini uyandıracağını düşünüyorum bunun nedeni karakterin tek olayı zaten meyvesi b. Hakisi olsa hem logialari bile tutabilir dövüşebilirdi

Bence Zoro'nun da hakkini yiyolar zoro her sefer gemideyken fln hep çalışma, kendini geliştirme sanji o kadar calismiyo 2 sene çalışmış olabilir evt de zoro da calisti ama ona rağmen değeri sanjiden düşük wano dan sonra bile sanjiden düşük kalirsa Zoro'nun da hakkini yerler.

Brooku harcıyorlar . Adam bigmomla 1vs1 attı be. Bigmomun derisi kalın olmasa kılıcı kalbinr sokmuştu. Ancak kaybetse bile red poneglifyi çaldı reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık