Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfa, Şeytan Meyvesi Bulursa Ne Olur?

Sizce meyveye ne olur?

• Zoro yer.

Kullanılan: 7 6.3%
  • Nami yer,

Kullanılan: 16 14.3%
  • Usopp yer,

Kullanılan: 33 29.5%
  • Sanji yer,

Kullanılan: 8 7.1%
  • Franky yer

Kullanılan: 5 4.5%
  • Satarlar, Hediye ederler.

Kullanılan: 52 46.4%
  • Çaldırırlar, Kaybederler.

Kullanılan: 32 28.6%
  • Diğer

Kullanılan: 14 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    112
Belki Sanji yer. Power Up almadı bir türlü. Öyle bir meyve yer ki Zoro'yu geçer bir süreliğine :) Sanji bu gidişle dördüncülükteki yerini de kaptıracak. Şöyle ışın meyvesi falan yese iyi olur.
Aslında yese fena olmaz ama tayfada en iyi yüzen Sanji. Denizde çekiç olmayı göze alabileceğini sanmıyorum.:D

Luffy yemeye çalışırken nami yağmur yağdırır Luffy güçten düşüp uyumaya başlarken Nami satar onu :D

Luffy yemeye çalışırken nami yağmur yağdırır Luffy güçten düşüp uyumaya başlarken Nami satar onu :D
Oda'nın Sbs'de açıkladığına göre, Meyve kullanıcıları sadece deniz suyuna değil, tüm sulara karşı zayıftırlar. Buna Skypiea'nın etrafındaki Beyaz Deniz dahildir. Daha detaya indiğinde ise hareket eden su kütlelerinin, yağmur ve dalga gibi, Meyve kullanıcılarını etkilemediği, belli bir miktar suyun içinde durmanın ise etkilediği açıklanmıştır. İlk olarak Dans Tozunu kullandığında, sonrasında Zunisha deniz suyunu yıkanmak için kullandığında Luffy gücünün çekildiğini hissetmemiştir. Özetle Meyve kullanıcıları su ile temas halinde değillerse, yan etkilerinden etkilenmemektedirler

Tekme tokat döver yine satar :D Bilgi için teşekkürler bu arada. Tayfada kimsenin meyve yiyeceğini düşünmüyorum.

%90 Usopp yer. Usopp'un ileride bir meyve kullanıcısı olacağını düşünüyorum.

Franky asla yemez çünkü yemek istese Luffy'nin Mera Mera teklifini geri çevirmezdi. Yüzme yeteneklerimin gitmesini istemiyorum o yüzden şeytan meyvesi yemem demişti Luffy'ye.

Zoro ve Sanji'de saf güç olarak devam ederler. Ki böyle olmaları bence daha güzel. O yüzden en mantıklı seçenek Usopp oluyor.

Nami'den bahsetmeme gerek bile yok. O direk satar zaten. Dini imanı para onun.

Luffy yer(kendini tutamaz normal meyve sanır)ama lastik olduğu için patlayamaz. O yüzden ikinci bir kişilik oluşur bedeninde.
Çok öfkelendiğinde veya umutsuz vakalarda ikinci kişilik ortaya çıkarak iki meyveyi de kullanır.
Böylece seri Bleache döner.
Edit: Aslında olsa fena olmazdı ha :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık