Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tales Of Demons And Gods

Croco-Boy

Mukemmel bir seri ama diger manhwa lar gibi burdada baş karakterin mükemmelliginden gecilmiyor. Ezdirin biraz şu baś karakteri. Az dayak yesin , kucumsensin. Nie Li'yi bildigin yakinda Lord yapacaklar. Adam kurucu'nun ruhunu ogrenci olarak kabul etti daha ne olsun :D

Mukemmel bir seri ama diger manhwa lar gibi burdada baş karakterin mükemmelliginden gecilmiyor. Ezdirin biraz şu baś karakteri. Az dayak yesin , kucumsensin. Nie Li'yi bildigin yakinda Lord yapacaklar. Adam kurucu'nun ruhunu ogrenci olarak kabul etti daha ne olsun :D
Yakışır nie li'ye adam gormus geciriyo nie dayak yesin.:artiz:

Animesi 7 dk ve cince konuşmalar kulağınmi tırmaliyor :artiz: japonca sondan eklemeli dil olduğu icin sanırım bizim gibi kulağımıza hoş geliyor.

Animesi 2d yapilsaymis daha iyi olurdu.ama en azından fanged panda ile birlesimlerini görebilicegiz.:at: 2 .bolumde bronz altın kara altin efsane rutbelerin kisa tanitimini yaptı orasini beğendim.bakmak isteyenler burdan bakabilir 5 bölüm olmus ekliyorlar
http://video.duowan.cn/u/1742749277

Manhwasi renlli fena degil bence hosuma gitti çizimleri

Novelini okuyacagimi hic düşünmezdim tamamını okudum sıkılmadan ve 3. Baştan tekrardayim.:sapkali:

Guncele gelenler için 453. Bölüm
Nie li goksel not tarikatini ziyareti epey eglenceli geçiyor.

Yeziyun ve ninger benim hatunlar dedikten sonra salondaki herkes dumur oldu.

Özellikle phaless tarikatı masteri ningeri gozune kestirmis yedirirmi sana nie li Ama guclu bir düşman olduğu belli tum klanda dahil tarikatı yok etmiş nie li napicak merak ediyorum doğrusu.bu arada Du Ze de phaless tarikatina gitmisti orayida unutmayalım

Tiny Word a donmek için goksel not tan bie sey isticek vereceklermi bakalım.

Ayrica döndüklerinde netherland da nie li nether masterina nie li bir hediye vermişti.tahmimce miryad Dragonroar ekim tekniginin eksik kısmını verdi.ekimi guclenmesi için oyle tahmin ediyorum.

Eleştiriyi tabiki hakediyor ama buda boyle bir manga işte Nie linin sifirdan yukselisini okumak gerçekten cok keyifli yeni seri ariyanlar mutlakaaa okusun derim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık