Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Sun Ken Rock

bazen Ecchi'ye çok kaçıyor ,ismini tam hatırlayamadığım bir arc vardı hele , bırakmayı bile düşünmüştüm.

Ama onun dışında baya beğendiğim bir manga. :alkis:

AndHony

zuhahhahah 125.bölüm süper di :D koptum gülmekten :D :D mümkünse oruçluyken okumayın :D gözümden yaşlar geldi :D

Niye final arc başladı daha ben daha sürmesini istiyordum bunun. Erken değil mi daha final arc için?

Japon mafyası ile olacak savaşın son arc olması iyi olur aslında. Daha fazla uzatılmasına gerek yok.
Sevdiğim bir manga olduğu için istemiyorum. 130. bölüme anca geldik o yüzden erken görüyorum yani.
Ben aralarında da bir iç savaş bekliyorum açıkçası. Son bölümleri okumadan önce de bekliyordum

Ben bunu unuttuydum ya ekledim şimdi Mal'a, übel blatt'tan sonra bunun da günceline geleyim.
Final arc'ı da başlamış hem güzel yerde güncele gelmiş olacağım.

Bu seri son arc ile beraber müthiş bir yükselişe geçti yaa. Takip eden yok mu sitede diye düşündüm bu kadar inaktif bir konu olduğunu gördüğümde açıkçası.
Son bölüm spoiler
Pickaxe'den hiç beklenmeyen bir hareket gördüm oha lan dedim bu adam da böyleyse

Bu seri son arc ile beraber müthiş bir yükselişe geçti yaa. Takip eden yok mu sitede diye düşündüm bu kadar inaktif bir konu olduğunu gördüğümde açıkçası.
Son bölüm spoiler
Pickaxe'den hiç beklenmeyen bir hareket gördüm oha lan dedim bu adam da böyleyse
Bir kaç günde bitirmiştim, çok geçti üzerinden bölüm birikmiştir bakınayım yakın zamanda :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık