Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bence ya 4 yada 5. adam şu anda.

Fakat koca ana tayfası komutanlarının güç seviyesiyle canavar korsanları bir değil.Kata'ya denk yada güçlü 2 tane komutan var bana göre.Queen ve King.O açıdan canavar korsanlarının kemik kadro çok daha güçlü.O şekilde bir kıyaslama sağlıklı olmaz.Drake baya güçlü Oruç ile en kötü denktir diye düşünüyorum.
???
Yahu adam emri altında Kaido'nun adamlarından birinin, nasıl en güçlü 4. oluyor hahahaha :D Tamam hadi öyle olsun tamam

Kyoshiro durumu iletiyor.Queen emrediyor.Anladığım bu şekilde.Kyoshiro Drake emir verse de sıkıntı olmazdı adamın ne kadar güçlü olduğunu biliyor muyuz ? Shutenmaru Jack ayarı çıktı bence o da en az öyle çıkacaktır.
Tamam o yüzden dedim. Orochinin bile altında çıkabilir Drake belki bir ihtimal. Kyoshirodan baya bir güç bekliyorum ben de. Sen 4 veya 5 demişssin de muhtemelen uçan 6lının en güçlüsü bile çıkmayabilir belki ondan dedim :D

???
Yahu adam emri altında Kaido'nun adamlarından birinin, nasıl en güçlü 4. oluyor hahahaha :D Tamam hadi öyle olsun tamam
Şimdi uçan altılı 4 - 5 - 6. komutan diye mi gidiyor yoksa 4. komutan ve 5. komutan zaten var mı bilmiyoruz.Görmediğimize göre bu adamları ilk seçeneği baz aldım.

Yıkımcılardan sonra uçan altılı geliyor şeklinde.Drake de en güçlüleri değilse hemen arkasında geliyor olabilir uçan altılı içinde.

Oruç Kocana'nın 4. adamını tokatlıyor. Drake Kaido'nun kaçıncı adamı? 10?
Yanlış bir bakış açısı. Sana göre Drake'in Oruç'tan güçlü olması için 3. Adam olması gerekiyor. Mantıksız.

Öte yandan Oruç Kaido'nun emri altında çalışsa 3. ya da 4. adam mı olacaktı ?

Dahası... Yazdığına göre Drake 8-10.sırada, Oruç 4.adamı yendi. Ee Oruç'la Drake arasında 4-5 adamlık güç farkı mı var ? Bu da mantıksız.

Son olarak @Millennium Wizard da yazmış. İki tayfa arasındaki güç farkı karakterler arasındaki pozisyon farkında belirleyici olur.

Dediğin nerden tutarsan tut elinde kalıyor.

Yanlış bir bakış açısı. Sana göre Drake'in Oruç'tan güçlü olması için 3. Adam olması gerekiyor. Mantıksız.

Öte yandan Oruç Kaido'nun emri altında çalışsa 3. ya da 4. adam mı olacaktı ?

Dahası... Yazdığına göre Drake 8-10.sırada, Oruç 4.adamı yendi. Ee Oruç'la Drake arasında 4-5 adamlık güç farkı mı var ? Bu da mantıksız.

Son olarak @Millennium Wizard da yazmış. İki tayfa arasındaki güç farkı karakterler arasındaki pozisyon farkında belirleyici olur.

Dediğin nerden tutarsan tut elinde kalıyor.
Niye mantıksız, sen dedin diye mi? :D Her imama mantıksız demişsin hiçbir sebep göstermeden, senin dediklerinin de hepsi mantıksız o zaman, tartışma bitmiştir :D
Seninkiler daha eline almadan havada kalmış.

Şimdi uçan altılı 4 - 5 - 6. komutan diye mi gidiyor yoksa 4. komutan ve 5. komutan zaten var mı bilmiyoruz.Görmediğimize göre bu adamları ilk seçeneği baz aldım.

Yıkımcılardan sonra uçan altılı geliyor şeklinde.Drake de en güçlüleri değilse hemen arkasında geliyor olabilir uçan altılı içinde.
1- Daha Kaido Korsanlar'ı tam olarak açıklanmadı
2- Uçan altılıda en güçlü olanın Drake olup olmadığı bilinmiyor
3- Daha Hawkins ile Apoo var.
4- Wano'lu ittifaklarını daha görmedik bile...
Gidiyor böyle, siz adamı 4. veyahut 5. yaptınız hemen kldjaslkjasdklj

1- Daha Kaido Korsanlar'ı tam olarak açıklanmadı
2- Uçan altılıda en güçlü olanın Drake olup olmadığı bilinmiyor
3- Daha Hawkins ile Apoo var.
4- Wano'lu ittifaklarını daha görmedik bile...
Gidiyor böyle, siz adamı 4. veyahut 5. yaptınız hemen kldjaslkjasdklj
Haklısın ama göstergeler şu an o yönde.Altılı yıkımcılardan sonra geliyor Drake en kötü 6. sırada olur Kaido'yu saymazsak.

Evet açıklanmadı ama en kritik olaylarda yoklar.Bir Vista,Perospero,Snack gibi adamlar varsa ne bileyim bu zamana dek saklamaz gibi.Page One çıkardı normal Sanji çaresizdi şu cin olayında olduğu gibi.Bu adamların da üstünde birileri var derse 4 ve 5. komutan olarak o zaman da canavar korsanları aşırı güçlü olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık