Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Şimdi Kaido vs Luffy kısmına tekrar baktım Kid de haoshoku kullanabiliyomuş.Luffy dışında ilk kez bir nova kullanıyor.Kid'i 2numaraya koymak en mantıklısı olabilir.

Şimdi Kaido vs Luffy kısmına tekrar baktım Kid de haoshoku kullanabiliyomuş.Luffy dışında ilk kez bir nova kullanıyor.Kid'i 2numaraya koymak en mantıklısı olabilir.
Niye? Kral hakisi olunca illa daha mı güçlü olacak? Dof'ta da kral haki vardı ama bir amiral etmiyor. Amirallerde sengoku dışında kral hakisi olan yok ama yonkoularla kapışıyor. Kral haki avantajdır ama kral hakisi var diye de kimse güçlü olacak diye bir şey yok.

Niye? Kral hakisi olunca illa daha mı güçlü olacak? Dof'ta da kral haki vardı ama bir amiral etmiyor. Amirallerde sengoku dışında kral hakisi olan yok ama yonkoularla kapışıyor. Kral haki avantajdır ama kral hakisi var diye de kimse güçlü olacak diye bir şey yok.
amirallerde var mı yok mu bilmiyoruz.EVet haoshoku olacağı güçlü olacağı anlamına gelemz ama potansiyelleri fazla

Luffy zindanda bile eğitim alıyor, diğerleri yine iyi bu zamanlara kadar gelmiş. En sağlamları da Kid, adam eğitimle şunla bunla değil, bileğinin hakkıyla bu günlere geldi, yaptığı hataların da diyetini vermiş. Zoro'dan net güçlüdür diyebildiğim iki kişiden biri Kid, Zoro'yu da üçüncü sıraya koyuyorum.

Valla bilmiyom ben senin böyle bir kaç şeyi karıştırdığını daha önce de görüp düzelttiğimi hatırlıyorum. Gerçi ben de karıştırıyorum. 10000 sayfa olmuş manga neredeyse karıştırmak normal :D Gel öpüşüp barışalım :sapkali:
Küsülecek bir şey yok hacı ya. :D Yanlışımı düzeltmen, yanlışımı kabul etmenden çok çok iyidir.:good: Ben biraz böyle tartışmalara yeni girdiğim için sizler de baya bir önceki senelerden baya bir böyle konuları tartıştığınızı için sizin benden daha iyi bilmeniz kadar normal bir sey yok.:good:

Şu nova konularına Luffy koymayın da biraz adil olsun beyler.1. net oldu mu sıkıcı
1-LÜTFÜ 2-KİD 3-LAW 4-ZORO 5-Diğerleri önemsiz aşağı yukarı aynı ayardalar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık