Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Şu Anda Size En Komik Gelen Düşünce

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    182
Trolldür onu söyleyen de. Hatta büyük ihtimalle Reiper'dir. O Dragon'a da fikir adamı derdi kapşonluyla ilgili caps falan yapardı o günlerden kalma bir laf olabilir bu da.
Bence asıl garip olan adamı mf savaşında akainu kadar hatta amiraller kadar güçlü görmemeleriydi.Adam üstleri arkadaş nasıl onlardan güçlü olmasın hiç anlam veremezdim.6 ay önce sorsanız mf savaşında akainu sengokuyu alır derlerdi.Gerçi hala mf için şu anda da derler pek değişiklik olacağını sanmıyorum.

Trolldür onu söyleyen de. Hatta büyük ihtimalle Reiper'dir. O Dragon'a da fikir adamı derdi kapşonluyla ilgili caps falan yapardı o günlerden kalma bir laf olabilir bu da.
Diğer şıklar -Judge şıkkı bana komik gelse de- normal bir çıkarım olmuş ciddi anlamda. Dediğin gibi olabilir, hadi buna da "Mf'de Luffy'e vurduğu halde bir şey yapamadı" denilsin ama birkaç bölüm önce Wb onu bizzat kendi ağzıyla onu anıyordu. Wb gibi bir adamı da biliyorsak Güçlü olan kişilere hakkını veren birisi. Hadi bir seçenek daha uydurup Wb zekasıyla onu övmüştür diyelim ama Ohara olayında amiral olduğu bilinmesi ve günümüz amirallerin baktığımızda ciddi anlamda güçlü olmaları, oraya fikir adamını getirtmez denizci karargahı. Buna mantıklı açıklama bile uyduramadım ya :D

*Law+Sugar kombosu Yonkou gücünde
*Dof Ailesi Wb ailesini zorlanmadan alır.
*Marco'nun saldırı gücü yok.
*Sabo kesinlikle öldü. (Zamanında efsane bir tartışma dönmüş sitede. Turkishmusic.org'daki Sezen Aksu tartışması bir, o tartışma iki.)

Daha yazacaktım da Sabo aklıma gelince tekrardan gülmeye başladım. :D
Law Sugar kombosu ne yonkousu dünya hükümeti gücünde.

Silinmiş Üye

bobbin'e o kadar övgü yağdıktan sonra sokak arasında bege'nin adamlarınca öldürülmesi, acaba ne düşünüyordu o paneli okurken bobbin'e komutan diyenler :d

• Like
Tepkiler: Pan
bobbin'e o kadar övgü yağdıktan sonra sokak arasında bege'nin adamlarınca öldürülmesi, acaba ne düşünüyordu o paneli okurken bobbin'e komutan diyenler :d
Ben ilk gözüktüğünde Bobbin'e sağ kol olabilir demiştim. Sadece o gözükmüştü zaten. Bobbin reisin güçsüz olması çok üzdü beni. Tasarımı mükemmeldi oysaki.
Bobbin ve Amande harcanmış karakterlerdir.

Bobin Akainu mevzusu bu forumun kara lekesidir. Sadece söyleyeni değil tüm forumu kapsar bunun utancı. Şunun söylendiği ortamda yazıyoruz. Şükür ki o dönemler forumda değildim ve canlı şahit olmadım böyle bir olaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık