Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Strateji Oyunları Hakkında

sins of a solar empire
attila total war
civizilation 5
age of mythology
men of war
age of wonders 3
endless legend
rise of nations
star wars empire at war
warhammer 40000 dawn of war 1 2

kontrol tamamen bende olsun grafik önemsiz minimalize oyun oynarım dersen heart of irons 3

üstteki arkadaşlar önermiş öteki iyi stratejileri
:good: çok sağol. Açıkçası tam şöyle olsun böyle olsun bir tarzım yok sadece tarih temalı olanlar beni acayip tahrik ediyor yoksa kaliteli olsun her türlü oynanır.

İçlerinde sıra tabanlı(turn-based) olanı var mı peki?

@Monkey D. Luffy @Monkey D. Dragon @Count Alucard

Çok sağolun ya valla :) korkuyordum yardımcı olan çıkmaz diye :D Bu stream denen şeyi bi araştırayım pahalı değilse alırız be ya.
Pahal mı değil? :D 60-70 lira ucuzsa senin için pahalı değildir. Oyunları indirime girdiğinde al steamde. Ama girer mi bu oyunlar bilmem. :D Ben yüz küsür liralık oyun paketini 18 liraya almıştım. Nasıl oldu hala şaşkınım. :D

@Monkey D. Dragon Tur tabanlı oyunlar konusunda fakir kalmışım tek tecrübem total war serisi o da içine rts kaçmış zaten :) O yüzden çok merak ediyorum tur tabanlıyı zaten strateji oyunlarının hası diyorlar onlara :D

@Count Alucard oha çok pahalıymış :D İndirime girmezse almam yav :D Sen mesela torrent mi indiriyorsun?

Güvenilir, bilindik bir site ismi veren olursa indirme işi için alırım bi dal.

@Monkey D. Dragon Tur tabanlı oyunlar konusunda fakir kalmışım tek tecrübem total war serisi o da içine rts kaçmış zaten :) O yüzden çok merak ediyorum tur tabanlıyı zaten strateji oyunlarının hası diyorlar onlara :D

@Count Alucard oha çok pahalıymış :D İndirime girmezse almam yav :D Sen mesela torrent mi indiriyorsun?

Güvenilir, bilindik bir site ismi veren olursa indirme işi için alırım bi dal.
Valla torrent indireceğim zaten direk yazıyorum çıkan siteden indiriyorum. Öyle özel bir siteden indirdiğim olmuyor. Ama genelde Torrent-oyun diye bir site geliyor ilk. :D

Asıl oyunu unutmuşum. Mount Blade. Türk yapımı oyundur. Araştır, yakında yeni oyunu çıkacak. Görmedim hiç yeni oyunu ama grafiklerinin muhteşem olmasını umuyorum. :D Kendisi zaten güzel oyunun.

:good: çok sağol. Açıkçası tam şöyle olsun böyle olsun bir tarzım yok sadece tarih temalı olanlar beni acayip tahrik ediyor yoksa kaliteli olsun her türlü oynanır.

İçlerinde sıra tabanlı(turn-based) olanı var mı peki?
civizilation 5. age of wonders 3. endless legend. bunlar sıra tabanlı attila total war bunuda ekleyelim.

Charles Vane

Steam hesabınız varsa Age of Empires II alın beraber atalım afrika patch i de gelmişken hazır bizim 7 8 kişilik bir grubumuz var oynayan

Çok iyi ya bir sürü varmış yine eskisi gibi. Dangalak android keşke parayı pc'ye bassaymışım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık