Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Starrk vs Ulquiorra

Kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    87
Kenpachi ve Byakuya eziğiyle dövüşüp kaybeden bir espadanın en güçlü espada olduğunu düşünmek bile saçma geliyor bana. O yüzden Yammy'nin ben en güçlüyüm demesine bakmamak lazım. Ulqiorra'nın gökyüzüne çıkmasının sebebi de 4 ve üzeri numaralı espadaların salınımları çok güçlü olduğundan dolayı Las Noches'ı yok etme ihtimali var. O yüzden Aizen aşağıda salınım yapmalarını yasaklıyor. 2.salınım ortalığı karıştırsa da Ulqiorra maksimum 2 numara olur. Starrk alır ama ağır yara alır.

Zamanında Ulqi cosplayi dahi yapmış birisi olarak ne kadar sevsem de Starrk alır. Ulqi daha sempatik daha fazla sevildi fakat starrk'ın ondan kalır aşağısı yoktu karşısında dedenin yetiştirdiği en iyi ikili vardı ve sadece onlarda değil vaizard ex cap'lerde adama daldı ve düşünün kahraman olanlar kötü karakteri ucuz yollarla yendiler ki adamın zaten savaşma niyeti öyle aman amanda yoktu. Starrk derim

Ulquiorra ikinci salınım yapınca numarasını komple siliyor. Numaralı espadaların liginden çıkıyor reis :a:

Starrk buna zibilyon tane cero atsa bile hasar alacağını sanmıyorum. Önemli olan reiatsu farkı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık