Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Benimde sormak istedigim daha dogrusu kişisek görüsünü almak istsdigim birsey var.

Luffy big mom arcında tüm tayfasını getirse değisen ne olurdu? Yada sanjiyi kurtarmaya degilde gercek anlamda suikast icin orda bulunsa degişen birsey olurmuydu?

Benimde sormak istedigim daha dogrusu kişisek görüsünü almak istsdigim birsey var.

Luffy big mom arcında tüm tayfasını getirse değisen ne olurdu? Yada sanjiyi kurtarmaya degilde gercek anlamda suikast icin orda bulunsa degişen birsey olurmuydu?
Olmazdı. Ark boyu şans faktörleri bizimkilerin yanındaydı. Ona rağmen zorlukla kaçabildiler.

@Smoker Bu roger döneminde şu an yonko olarak adledilen karakterler ozamanlar supernova mıydı?
Yani shanks yoktu tamm o kesin. Wb vardı, linlin vardı. Kaido?? Bu konu hakkında bir bilginiz varmı? Eger var iseler ozamanda bir yonko olayı varmıydı yoksa roger ölümünden sonra bu sekilde denizlerimi paylaştılar?

@Smoker Bu roger döneminde şu an yonko olarak adledilen karakterler ozamanlar supernova mıydı?
Yani shanks yoktu tamm o kesin. Wb vardı, linlin vardı. Kaido?? Bu konu hakkında bir bilginiz varmı? Eger var iseler ozamanda bir yonko olayı varmıydı yoksa roger ölümünden sonra bu sekilde denizlerimi paylaştılar?
Yonko tanımı ilk ne zaman yapıldı, bilmiyoruz.

Smoker selamlar
Seride çıkan tüm karakterler içinde seni şu ana kadar ciddi anlamda etkileyen bir karakter oldumu ve neden
Yonkonun güçlü olmasını çalışıp kendini güçlendirmekle alakalı olarakmı görüyorsun
Yoksa direk Oda tarafından über güçle hazırlanan kişiler olarakmı görüyorsun
Usopp güç bakımından kendini eğitse Yonko kadar güçlü olabilirmi mesela
One Piecei bulmada yardım olmadan bu emele kavuşabilecek kimi veya kimleri görüyorsun
Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Smoker selamlar
Seride çıkan tüm karakterler içinde seni şu ana kadar ciddi anlamda etkileyen bir karakter oldumu ve neden
Yonkonun güçlü olmasını çalışıp kendini güçlendirmekle alakalı olarakmı görüyorsun
Yoksa direk Oda tarafından über güçle hazırlanan kişiler olarakmı görüyorsun
Usopp güç bakımından kendini eğitse Yonko kadar güçlü olabilirmi mesela
One Piecei bulmada yardım olmadan bu emele kavuşabilecek kimi veya kimleri görüyorsun
Cevaplar için şimdiden teşekkürler
1. Montblanc Noland beni bu seride en çok etkileyen karakterdir. Kişilik olsun, güç olsun, yaptıkları olsun tam bir karakterdi.
2. Görünene göre hepsi doğuştan canavar olan kimseler. Shanks hariç diğerleri için bunu söyleyebiliriz.
3. Sanmıyorum. Hamuru buna uygun değil.
4. Yonko herhangi bir yardım almadan One Piece'i bulabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık