Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker-san ilk sorum: Ben henüz Thriller Bark'tayım ve bir kaç gün önce One Piece filmlerini izlemem gerektiğini öğrendim ama hiçbirini izlememiştim. Ve baya film kaçırdım. Bir arkadaşıma sordum o bana güncele geldiğin de izlersin hepsini dedi. Öyle yaparsam bir şeyler kaçırma durumu olur mu?

Diğer sorum: Tayfamız da 9 kişi var. Bu sayı ileride 10 kişiye çıkar mı?

Smoker-san ilk sorum: Ben henüz Thriller Bark'tayım ve bir kaç gün önce One Piece filmlerini izlemem gerektiğini öğrendim ama hiçbirini izlememiştim. Ve baya film kaçırdım. Bir arkadaşıma sordum o bana güncele geldiğin de izlersin hepsini dedi. Öyle yaparsam bir şeyler kaçırma durumu olur mu?

Diğer sorum: Tayfamız da 9 kişi var. Bu sayı ileride 10 kişiye çıkar mı?
Hayır. Filmlerin seriye etkisi yok.

Çıkabilir.

Selamlar Smoker
1-Korsan Kral denilince ne düşünüyorsun?
2-Rogerın krallığı kabul ettirmesindeki en büyük etken neydi sence? (güç, meyve, haki v.s)
3-Luffyde kral olacak ama tamamen Roger ayarındamı olur yoksa eksi vede artı yönleri olurmu
4-3.soru ile bağlantılı eskileri hep mistik gözle takip ediyorum o yüzden bana ulaşılamaz hissiyatı veriyorlar, bundan sebep Luffy ve ekibi bu kavramı kırabilirlermi? (Rogerı duyup WByi görüp ürkenler Luffydede aynı hissi yaşarlarmı)
Teşekkürler

Hola smoker

1.sence crocodile ın sırrı nedir ? (Önceden kadın olması teorisi hariç)

2.kizaruyu kim durdurabilir ve istese filo amirali olurmu sence? . (Kizaru tek bir zayıf yönü bile gösterilmeyen ve rayleigh ve wb karşı bile tek damla ter akıtmayan birisi diye sordum soruyu)

Şeytan meyvesi sahibi denize atıldığında ve ölmesi beklendiğinde. Öldükten sonra cesedi su üzerine çıkar mı? Kişi öldükten sonra meyve ruhu su içinden çıkabilir mi?

Luffy nin annesi hakkında hiç bir yerde bir yazı veya teori okumadım. Animede veya manga da da bu konuda konuşan olmadı. Senin bu konudaki düşüncelerin nedir sevgili smoker. İlerde güçlü biri olarak karşımıza çıkma ihtimali varmıdır?

Selamlar Smoker
1-Korsan Kral denilince ne düşünüyorsun?
2-Rogerın krallığı kabul ettirmesindeki en büyük etken neydi sence? (güç, meyve, haki v.s)
3-Luffyde kral olacak ama tamamen Roger ayarındamı olur yoksa eksi vede artı yönleri olurmu
4-3.soru ile bağlantılı eskileri hep mistik gözle takip ediyorum o yüzden bana ulaşılamaz hissiyatı veriyorlar, bundan sebep Luffy ve ekibi bu kavramı kırabilirlermi? (Rogerı duyup WByi görüp ürkenler Luffydede aynı hissi yaşarlarmı)
Teşekkürler
1. Herkesin gücünü ve otoritesini kabul ettiği kişi.
2. Bence gücü ve baskın karakteri sayesinde bunu yapabildi.
3. Luffy ve Roger birbirlerine benzeseler de, tamamen aynı değiller. Luffy, Roger gibi gaddar bir adam değil en basitinden. Luffy birleştirici, Roger ise ayrıştırıcı bir adamdı.
4. Yaşarlar ve yaşıyorlar.

Hola smoker

1.sence crocodile ın sırrı nedir ? (Önceden kadın olması teorisi hariç)

2.kizaruyu kim durdurabilir ve istese filo amirali olurmu sence? . (Kizaru tek bir zayıf yönü bile gösterilmeyen ve rayleigh ve wb karşı bile tek damla ter akıtmayan birisi diye sordum soruyu)
1. Bir fikrim yok.
2. Her Amiral, potansiyel Filo Amirali sayılır zaten. Borsalino'ya kalburüstü gücü olan herkes karşı koyabilir. Çok hızlı da olsa, karşısında hızlı bir rakip varken hızını Tam kullanamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık