Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır. Ara formda kalmak zorunda.
Tamam Zoan ara formda kalmak zorunda...
Cevap Logia'ları kapsıyor mu tam çıkaramadım kusura bakma.
Logia kendine kanat ekleyebilir mi?
(Tam soracaktım Monet'in kanatlar aklıma geldi. Onlar kendi kanatları ise sorum cevap almış oluyor. Kendi kanatları mıydı onlar?)

Tamam Zoan ara formda kalmak zorunda...
Cevap Logia'ları kapsıyor mu tam çıkaramadım kusura bakma.
Logia kendine kanat ekleyebilir mi?
(Tam soracaktım Monet'in kanatlar aklıma geldi. Onlar kendi kanatları ise sorum cevap almış oluyor. Kendi kanatları mıydı onlar?)
Hayır. Yapay meyve yemiş, öyle olmuş. Eskiden normal insanmış.

SBS'nin birinde Oda Marco'nun iyileşmesinin bir sınırı olduğunu söylemişti diye hatırlıyorum ben.
Mavi ateşi olduğu sürece kendini iyileştirebiliyor, mavi ateşi söndürmenin yolu da, ya vura vura bilincini kapanacak, ki bu zor, ya da Kairoseki takılacak. Ama ben bire bir dövüşü ele aldım, ondan ölene kadar iyileşir dedim.

O kadar dayak yedi bişi olmadı bi Garp çaktı savaştan sonra baktıkki kafası bandanalı. Bu Hakili yediği saldırıları iyileştiremediği manasına mı gelir yoksa Garp gibi bi adamdan yediği için (Haki ve Fiziksel güç seviyesini hesaba katarsak) mi iyileştiremediği manasına mı gelir ?
Bandajlı olması, yara aldığı anlamına gelmiyor. Sengoku bir fiske bile yememesine rağmen, her yeri sargı içerisindeydi.

luffy'nin sonu da roger gibi mi olur ? yani tedavisi olmayacak şekilde hasta olup ölür mü yoksa oda başka şeyler mi planlıyor? hastalıktan yada g2-g3 gibi teknikler yüzünden hastalanırsa chopper mı iyileştirir bizim elemanı ?

vegapunk ne zaman çıkar ortaya ? çıkarsa nasıl birisidir ? körü körüne marine aşığı mı yoksa marine kanatları altına sadece araştırmalarına devam etmek için girmiş çaresiz bilim adamı vs mi ?

luffy'den ne zaman şu tekniği görebiliriz ?

sakin ol şampiyon :) konu dışına çıkmayalım bi soru daha sorucam.

geçen arkadaşla Nikyu Nikyu no Mi mevzusunu tartışıyorduk;

- Kuma nın bu güçle haki vb. Şeytan Meyvesi karşıtı şeyler hariç gelen herşeyi yansıtabilme gücü var mı yoksa bir sınırı var mıdır ? (Bence sınırı vardır çünkü öle olsa çok Bug bi meyve olur ve Gura Gura dan daha güçlü olur kanımca)

- Kuma Pad Ho ile bir Logia ya zarar verebilir mi ? (Bence veremez)

- Kuma bu güçle Herhangi bir Logia yı yolculuğa yollayabilir mi ? (Bence yollayamaz çünkü yollayabilse yine çok über bi meyve olur Kuma yı sadece WB ve Shanks gibi Hakide master yapmış kişiler yenebilir)

Parantez içinde kendi düşüncelerimide yazdım. Ayrıntılı bir şekilde cevaplayabilirsen sevinirim.
Sorduğun herhangi bir soruya cevap vermeyi düşünmüyorum. Sen de sormazsan iyi olur.

luffy'nin sonu da roger gibi mi olur ? yani tedavisi olmayacak şekilde hasta olup ölür mü yoksa oda başka şeyler mi planlıyor? hastalıktan yada g2-g3 gibi teknikler yüzünden hastalanırsa chopper mı iyileştirir bizim elemanı ?

vegapunk ne zaman çıkar ortaya ? çıkarsa nasıl birisidir ? körü körüne marine aşığı mı yoksa marine kanatları altına sadece araştırmalarına devam etmek için girmiş çaresiz bilim adamı vs mi ?

luffy'den ne zaman şu tekniği görebiliriz ?
Hayır. Oda mutlu sonları seven birisi. O yüzden One Piece'te mutlu bir sonla bitecek.

Dressrosa Arkı'ndan sonra görebiliriz. Denizciler'la çalışmak istemeyen, ama onlardan aldığı kaynaklarla neler yapabilceğini merak eden biri olduğunu düşünüyorum.

Şimdi bile yapabilir bence.

Abi sence;

1) Luffy'nin şuan ki seviyesi nedir? Güç seviyesi, haki seviyesi, fiziksel gücü ne seviyededir?

2) Luffy, yeni dünyada güle oynuya savaşıyor, bu durum 2 yılda über seviyeye geldiğini gösterir mi?

3) Kolezyumun sonunda ki savaşa hangi ikili kalır?

4) Smoker ve Luffy'nin sonu ne olur? Dost mu kalırlar, düşman mı? müttefik olurlar mı? Sonuçta Smoker kendine buyruk bir adam. Sırf rahat hareket edebilmek için rütbe atlıyor. Bu aynı zamanda denizcilere çok bağlı olmadığını gösterir. Müttefik gibi bir durum söz konusu mu?

Senin düşüncelerin nelerdir? Şimdiden teşekkürler.
1. Luffy'nin seviyesini karşılaştırabileceğim herhangi bir adam yok. Ancak gücüyle rahatlıla bir Shichibukai ya da Koramiral olabilir.

2. Karşısına pek güçlü adamlar çıkmadı. Chinjao'da seviyesini biraz görürüz. Gücü über olsa bile, tecrübe eksikliği var.

3. Şu gidişata göre Burgess ve Luffy gibi görünüyor. Ancak dövüşler oraya kadar uzamaz, yarıda kesilir.

4. Garp ve Roger gibi olurlar, yarı düşman yarı dost.

Sylar

Luffy, Ace'i aşmış mıdır? Eğer evetse, Ace teachin tayfayı altüst ediyodu teach olmasa, teach geri çekilin onu yenemezsiniz gibi birşey diyordu. Buradan luffy'nin Burgess'i kolayca yenebileceğini düşünebilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık