Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yukarda akainu için sınırsız üretim demişsin ama bu tüm logia kullananlar içinmi geçerli ? misal law gücünün miktarı olduğunu belirtmişti..acaba bu olay logia dışında olan diğer türler içinmi geçerli yoksa meyve bazlımı?

edit:bu arada oda acaba law çok güçlü gözüktüğü içinmi gücünü tükenebilir şekilde ayarladı ?
Evet, hepsi için geçerli. Arkadaş Akainu örneğini verdiğinden onun üzerinden gittim. Üretim imkanı vermeyen meyvelerin hepsinin sınırı vardır. Mesela Luffy sadece 72 Gomu Gomu mesafesi uzayabilir, Buggy parçalarını sadece 200 Bara Bara alanı içerisinde kontrol edebilir, diğer meyveler için de böyle sınırlar mevcut.
Olabilir. Meyvenin verdiği avantajlar çok fazla, o yüzden böyle bir handikap eklemiştir.

Smoker-san garip bir soru olabilir ama cidden merak ediyorum: Animeyi ve mangayı kaç kez bitirdin?
Animeyi Thriller Bark Arkı'ndan sonra izlemedim. Mangayı 9 kez falan bitirmişimdir.

1-Abi manganin bütün sayilarini tek link de indirebilecegim yer var mi?
2-One piece bitince hangi manga üzerine yoğunlaşmayi düşünüyorsn.
3-Su coby bizim en büyük düşmanımiz olur mu sence?
3-zoro ve sanji bu aralar hep ikinci planda kalıyor bi power up göstermesi lazım değil mi abi iki yılda ne yaptıklarini daha görmedik nerdeyse.aynı sey Luffy içinde geçerli.
4-Asıl sorum da su Luffy mera mera no mi yi alırsa kime verir yada ne yapar sence?

1-Abi manganin bütün sayilarini tek link de indirebilecegim yer var mi?
2-One piece bitince hangi manga üzerine yoğunlaşmayi düşünüyorsn.
3-Su coby bizim en büyük düşmanımiz olur mu sence?
3-zoro ve sanji bu aralar hep ikinci planda kalıyor bi power up göstermesi lazım değil mi abi iki yılda ne yaptıklarini daha görmedik nerdeyse.aynı sey Luffy içinde geçerli.
4-Asıl sorum da su Luffy mera mera no mi yi alırsa kime verir yada ne yapar sence?
1. Buradan indirebilirsin. Korsanfan'da var.
2. Bitince düşünürüm onu. Şimdilik çevirdiğim serilerle uğraşıyorum zaten.
3. Olmaz. O hep Luffy'nin arkadaşı olarak kalacak.
4. Güç artışlarını görüyoruz zaten. Bu yavaş olduğundan kimse farketmiyor. 2 yıl önceki hallerinde olsalarda, Hody hepsini patates ederdi bizim tayfanın.
4. Tayfadan birine vereceğini sanmıyorum. Dressrosa'yı Dofly'den kurtarır, sonra da orada bıraktığı dostuna verir. Rebecca bir ihtimal.

Atherot

Law roomun içinde buggyi kesse parçaları buggymi kontrol eder law mı? -roomun içinde buggy kendini parçalasa parçaları kim kontrol eder?

Hiluluk korsanlar hakkında gururla bahsediyordu.Kendi bayrağını dahi yapmıştı.Kureha'da ilk kez Gol D. Roger ismini kullanan kişi.Roger zamanında davul adasına uğramış ve bir kahramanlık yapmış olabilir mi ?

Hiluluk korsanlar hakkında gururla bahsediyordu.Kendi bayrağını dahi yapmıştı.Kureha'da ilk kez Gol D. Roger ismini kullanan kişi.Roger zamanında davul adasına uğramış ve bir kahramanlık yapmış olabilir mi ?
Davul Adası'na uğradığı kesin, ancak kahramanlık yapmış mıdır, bilemem.

sorum torika'dan olacak usta son bölüm ile Komatsunun piramitlerde bulduğu kitabın baya önemli bişey olduğunu anladık sence bu kitapta ne çıkacak bu kadar önemli olan ve birkaç ipucu paylaşsan dipnot olarak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık