Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kafama takılan bir soru var?marineford arc ında law luffy i kurtarmaya neden geldi?law geldikten hemen sonra shanks in gelmesi ve buggy e hasır şapka yı law a vermesini söylemesi üstüne aokiji ve kizaru kombosunda saldırıya bakmıyor bile.belki de law ın gücüne güvendiği içindir.amazon lily de rayleigh in gelip law ın gizemlice gitmesi filan acaba law ın luffy i kurtarmasını shanks ve rayleigh planlamış olabilir mi?punk hazard da luffy sorduğunda seni kurtarmamamın özel bir sebebi yok diyordu.kimse kimseyi durduk yere kurtarmaya oraya gitmez.üstelik düşmanınken.shanks ile law arasında bir bağlantı olabilir mi?

dofilamingo vs jozuda bir arkadaş jozu crocodile'a vururken sadece sol omzu elmastı şeklinde bir yorum yapmış.Aynı tarzda yorumlara daha öncede rastgelmiştim forumda.Ben mi yanlış biliyorum jozu her zaman elmas değil mi mr1 gibi yani ?
Soruyu bide bu tarz da degiştirirsek elmasa haki etki edermi

MoZaRT

smoker-san şu monet in olayını açıklarmısın şeytan meyvesi karmeyvesi şekli harpy insan mı yoksa harpy mi insansa kanatları nasıl oluyor

bir diger sorum...

monkey d.dragon bu adamın gözündeki şekil dövme mi yoksa yara izimi

cevap icin şimdiden teşekkürler

Monkey :D Luffy

smoker bu luffy nin wanted mangası nedir?değişik bir hikaye?tam olarak o ne

Smoker-san bu haoushoku haki, hakili rakiplere karşı nasıl işliyor adamın gözünü korkutmak dışında? Biraz aynı kapıya çıksa da acaba rakibin haki savunmasını yada saldırılarındaki gücü azaltabilir mi? Sen ne düşünüyorsun bir de?
Bilmiyorum. Tek özelliği zayıfları bayıltmak ve karşısındaki kişilerin iradesini kırmak. Ancak Haki savunmasını aşabileceğini düşünmüyorum.

kafama takılan bir soru var?marineford arc ında law luffy i kurtarmaya neden geldi?law geldikten hemen sonra shanks in gelmesi ve buggy e hasır şapka yı law a vermesini söylemesi üstüne aokiji ve kizaru kombosunda saldırıya bakmıyor bile.belki de law ın gücüne güvendiği içindir.amazon lily de rayleigh in gelip law ın gizemlice gitmesi filan acaba law ın luffy i kurtarmasını shanks ve rayleigh planlamış olabilir mi?punk hazard da luffy sorduğunda seni kurtarmamamın özel bir sebebi yok diyordu.kimse kimseyi durduk yere kurtarmaya oraya gitmez.üstelik düşmanınken.shanks ile law arasında bir bağlantı olabilir mi?
Law, Luffy gibi değerli bir rakibinin öyle ölmemesini istediği için geldiğini söyledi. Ancak kendisi Sabaody'den yola çıktığında, savaş daha yeni başlamıştı. Niyetini bilmek mümkün değil. O an öyle denk geldi muhtemelen. Zira savaşın bitiminde tüm Novalar gelmiştir. Ayrıca Shanks öyle bir şey söylemiyor. Buggy atınca şapka Law'ın eline geliyor o kadar.

dofilamingo vs jozuda bir arkadaş jozu crocodile'a vururken sadece sol omzu elmastı şeklinde bir yorum yapmış.Aynı tarzda yorumlara daha öncede rastgelmiştim forumda.Ben mi yanlış biliyorum jozu her zaman elmas değil mi mr1 gibi yani ?
Her zaman elmas durumunda, ancak gücünü ne zaman kullandığını göstermek için elmasa dönüştürülüyor. Aksi olsa, Mihawk'ın saldırısını durdurmak için tamamen elmasa dönüşmesi gerekirdi.

Soruyu bide bu tarz da degiştirirsek elmasa haki etki edermi
Eder.

smoker-san şu monet in olayını açıklarmısın şeytan meyvesi karmeyvesi şekli harpy insan mı yoksa harpy mi insansa kanatları nasıl oluyor

bir diger sorum...

monkey d.dragon bu adamın gözündeki şekil dövme mi yoksa yara izimi

cevap icin şimdiden teşekkürler
Harpy meyvesi var ekstra olarak. Yapay bir meyve olduğu için, diğer meyveye etki etmiyor. En azından böyle olduğunu düşünüyoruz.

Dragon'un yüzündeki de dövme, yara izi değil.

smoker bu luffy nin wanted mangası nedir?değişik bir hikaye?tam olarak o ne
Oda'nın 1992 yılında çıkardığı tek sayılık bir manga. Pek özelliği yok yani.

Monkey :D Luffy

teşekkürler smoker garp seri için baya önemli o zaman dolayısıyla shanksta kilit adamlar özellikle garpı orda o halde görünce baya şaşırdım ama one piece in bu hali mükemmel :D büyük değişim yaşamış birde dof un buzdan nasıl kurtuldu senin görüşün ne meyve mi haki mi?

teşekkürler smoker garp seri için baya önemli o zaman dolayısıyla shanksta kilit adamlar özellikle garpı orda o halde görünce baya şaşırdım ama one piece in bu hali mükemmel :D büyük değişim yaşamış birde dof un buzdan nasıl kurtuldu senin görüşün ne meyve mi haki mi?
Benim görüşüme göre bedenini ipleri ile kapladı, sonra da ipleri çekerek buzu kırdı.

Benim bir sorum olacak.Kafama takılan bir şey.Şimdi bizimkiler Yonkou'lardan Kaidou'yu indirmek için Law'la ittifak yaptılar ve planlı bir şekilde gidiyorlar.Law'ın planı Kaidou'nun kozu olan smile'ı çökertmekti ve başardı.Yani şu an için kaidou'yu zayıflattı.Peki niye Doflamingo'yla bir takas yapmak niyetindeki?Ceaser'ı ortadan kaldırması smile'ı da ortadan kaldırır.Madem amacı Kaidou'yu indirmek şu an için en güzel yolla gücünü zayıflattı.Niye tekrar Ceaser'ı onların eline versin ki?Ben Law'ın planının nasıl şekil alacağını çok merak ediyorum ve bu konu hakkında nasıl bir fikrin var öğrenmek isterim.Şimdiden teşekkürler.

Law Vergo'ya yaptığı şok saldırısında ne kullandı? Elektrik miydi? Bunu meyve yeteneğiyle mi yapıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık