Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu aralar Hancock Marigold ve sendorasia isimleri yanlış yazdımda sen anlarsın abi taktım onlara

Bunların kardeş sıralaması nasılsıdı ?

Eski sayfaları karıştırırken bir şey kafamı karıştırdı. Don Krieg, Zeff hakkında "Grand Line'da 1 sene boyunca hayatta kalabilmiş. Bu şeytan meyvesi kullanıcılarına karşı bir şeyler bulmuş olmalı" diyor.Buradan Zeff'in Bushoku haki kullandığını(zamanında) söyleyebilir miyiz ?
Bu olay resmi olarak açıklanmadı ama Luffy'nin canını yakabildiği için, ben Haki kullandığını düşünüyorum.

Bu aralar Hancock Marigold ve sendorasia isimleri yanlış yazdımda sen anlarsın abi taktım onlara

Bunların kardeş sıralaması nasılsıdı ?
En büyük Boa Hancock, ortanca Boa Sandersonia, en küçük Boa Marigold.

paruj

bende benzer sorular sormuştum Luffy'nin 2 senelik eğitiminden sonraki haliyle ilgili yine sorulmuş mesela Mihawk'ı yenemez diye görüş belirtmişsin. tecrbe kazanması gerek dedik doğru fakat 30 yaşında mı yenebilecek bu Luffy Jinbei veya Mihawk gücündeki adamları ki bunlar amirallerin çok altında güçlüler, amiralleri yenebilecek seviyeye kaç yaşında gelecek bu çocuk:) bi zaman atlaması daha olmazsa bu seri bitmez gibi geliyor bana

Kuro

Usta şimdi meyvenin zâfı deniz suyu,peki sence su logiası olma ihtimali var mı?Birde kum kayanın moleküllerine ayrılmış hali yani saf hali kaya.Sence kaya meyveside olabilir mi yoksa Croco nun meyvesi kaya özellikleri gösterebilir mi?

bende benzer sorular sormuştum Luffy'nin 2 senelik eğitiminden sonraki haliyle ilgili yine sorulmuş mesela Mihawk'ı yenemez diye görüş belirtmişsin. tecrbe kazanması gerek dedik doğru fakat 30 yaşında mı yenebilecek bu Luffy Jinbei veya Mihawk gücündeki adamları ki bunlar amirallerin çok altında güçlüler, amiralleri yenebilecek seviyeye kaç yaşında gelecek bu çocuk:) bi zaman atlaması daha olmazsa bu seri bitmez gibi geliyor bana
Bence yenemez. Luffy, Gear 2'de olduğu halde, kollarının kesildiğini gördü. Kaldi ki Mihawk kalibresinde bir adam, Luffy gibi bir çaylaktan yumruk yemez. Yer derseniz, bu adam dünyanın en iyisi olmayı haketmiyordur. Jinbe, Akainu karşısında direnebildi. Luffy'i taşımıyor olsa kapışırdı da. Luffy Haki öğrendi tamam ama karşısındaki adam adada Haki'sini denediği ayı ya da başka hayvanlar değil, koskoca Mihawk.

Usta şimdi meyvenin zâfı deniz suyu,peki sence su logiası olma ihtimali var mı?Birde kum kayanın moleküllerine ayrılmış hali yani saf hali kaya.Sence kaya meyveside olabilir mi yoksa Croco nun meyvesi kaya özellikleri gösterebilir mi?
Su tipi bir Logia meyvesi olabilir ama tatlı su şeklinde. Deniz suyu olamaz, olursa da yenilmez olur zaten. Meyve prensiplerine aykırı. Kaya meyveside çıkabilir. Meyve olayında o kadar detaya inmeye gerek yok.

Smoker-san demişsin ki Jinbei Luffyi yener. Ama gördüğümüz gibi Jinbei sadece balık adam karatesi yapıyor.Tabi birde Ace ile dövüşebildiği için hakiside var .Ama Luffynin 3 hakisi var ve savaşta gördüğümüz gibi Jinbei bile şaşırmıştı hakiyi bu kadar sürede iyi kullanınca ve üstüne Luffynin bir de meyvesi var .. Ben Luffynin yenebileceği kararındayım. Tabi eğer Jinbei su avantajını kullanmassa o zaman işler değişebilir.
Jinbe'nin yaptığı o Balıkadam Karatesi, bana göre Haki'den daha iyi bir güç. Havadaki suyu kullandığın için, çöl hariç her ortamda, her tür meyve kullanıcısına karşı avantajlısın. Üstelik şok dalgası şekilde hasar verdiğinden, yumruktan kat kat daha güçlü bir saldırı şansına sahip oluyorsun. Luffy'nin meyvesinin, Jinbe karşısında pek bir önemi yok. Luffy daha tecrübesiz. Kenbonshoku Haki, hareketleri seziyor, sizde bunu abartıyorsunuz. Enel'de bu Haki'nin en kral versiyonu vardı. Sonucu zaten biliyorsunuz. Haki'yi çok abartmayın derim.

Jinbe'nin yaptığı o Balıkadam Karatesi, bana göre Haki'den daha iyi bir güç. Havadaki suyu kullandığın için, çöl hariç her ortamda, her tür meyve kullanıcısına karşı avantajlısın. Üstelik şok dalgası şekilde hasar verdiğinden, yumruktan kat kat daha güçlü bir saldırı şansına sahip oluyorsun. Luffy'nin meyvesinin, Jinbe karşısında pek bir önemi yok. Luffy daha tecrübesiz. Kenbonshoku Haki, hareketleri seziyor, sizde bunu abartıyorsunuz. Enel'de bu Haki'nin en kral versiyonu vardı. Sonucu zaten biliyorsunuz. Haki'yi çok abartmayın derim.
Smoker şu iki kare hakinin daha iyi olduğunu göstermiyor mu ?
Akainu eli yanan jinbe'ye vuruşu yapmadan önce bu saldırı ile o bölüm durduruluyor
Jinbe'nin vuruşu
hiç bişey olmamış gibi aynen magma yumruğunu yapıştırıyor, luffy ve jinbe ağır yara alıyor, luffy'nin göğsüne X işareti bu sahneden sonra oluyor

paruj

doğru diyosun Smoker tecrübe çok önemli ona katılıyorum ama sana göre de bi zaman atlaması daha olmaz mı o zaman yoksa Luffy tecrübe kazanana kadar biz yaşlanırız:D bir de yeterince tecrübe kazandığında Zoro ve Sanji de amirallerle dövüşebilecektir değil mi? Yoksa bi Luffy hangi birini yenecek Roger'ın en iyi adamı amirallerle rahat dövüşbilecek güce sahipti sonuçta aynı şekilde Beyazsakal'ında en iyi adamları amirallerle dövüşüyordu çok rahat yani bizim Zoro ve Sanji de o seviyeye gelecektir değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık