Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Üye silindi 1004

Güncel bitirdim RE'nin mangasını her hafta bekleye bekleye. Çok severim. Hikaye çok karışık gidiyor bu yüzden çok değer verdiğim bir seridir. Arıca mangakanın geleneksel olmaması ve tüm seriyi tabletle çizmesi en sevdiğim tarafı. Yine mangakanın okuyucuyu önemsemeden yazmasına bayılıyorum. Kafası karışırıklığı umurunda değil.

Güncel bitirdim RE'nin mangasını her hafta bekleye bekleye. Çok severim. Hikaye çok karışık gidiyor bu yüzden çok değer verdiğim bir seridir. Arıca mangakanın geleneksel olmaması ve tüm seriyi tabletle çizmesi en sevdiğim tarafı. Yine mangakanın okuyucuyu önemsemeden yazmasına bayılıyorum. Kafası karışırıklığı umurunda değil.
Takdir ettim.

@amaneden Bişeye başladığımda tamamlamadan gönlüm rahat etmiyor yarım bırakamıyorum hiçbir şey :/

@CharlotteKatakuri Foxy arc bunun yanında başyapıt.net
Bende eskiden senin gibiydim başladığım zaman bitiririm diyordum animeleri falan.Ama artık salla gitsin kötüyse izlenecek o kadar çok dizi,film,anime var ki ömrün yetmez zaten.Tokyo ghoul ikinci sezonda yarıda bıraktım ilki yine izleniyordu.

Animelistten ayıklayıp yazayım istersen izlenecekleri bariz kötüyse izleme.

Üye silindi 1004

Başkan 3. sezonda bile 1. sezonun openingi kullanıyorlar, neyin müziği çok iyi allasen.. 1 tane müzik var altı üstü, tüm sahneler o müzik için çekilmiş.

Al hadi müziği de atayım. Bir seinen serinin openingi olmaması gereken tarz müzik nedir deseler budur derim :
Galiba sen sesi kapatıp izlemişsin tüm seriyi koca bir OST albümü var.

Üye silindi 1004

O yüzden 2. sezonun sonu yetmezmiş gibi 3. sezonun ortasında da 1. sezonun openingini dinledik demekki.
Yok onu dinlemenin sebebi Unravel'ın ikonik bir hale gelmesi ve anime dünyasına damga vurmasıyla alakalı. Özellikle yurt dışında ne kadar otaku ve weeabo varsa ölene kadar Unravel dinlemişti.

Grand Blue ilk altı bölümü izledim. Mangadaki bazı sahneleri kesmişler. Bazılarını da sansürlemek zorunda kalmışlar. Bir de bazı karakterlerin görünüşleri falan mangaya göre farklı biraz. Yine de komikti valla. Mangasına dördüncüye başlayasım geldi.

Soul Eater

Görüntü kalitesi, komedi veya aksiyon o kadar da iyi değil ama animeye kötü de diyemem. Ortalama çerez (51 bölümlük bir anime ne kadar çerezse tabi) bir anime

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık