Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Noveline başladım. Baktım şakkadanak premium şeysi istiyor site. İçimden emekçi kardeşlerim haklı dedim. Fiyata baktım 30 bölüm 10 tclirası. Ufak bir hesap kitap seri 40tl ye patlıyor. En son 700 sayfalık bir kitaba o parayı verdiğim için ekşide tc isyan başlıklarına vatan hayinliği kusuyordum.............

Liu zhigang diye bir karakter çıktı. Büyük ihtimalle çin in ulus seviyesindeki bir avcısı. Kato nun ölümünden sonra bizimkinin peşine düşerse şaşırmam.

Karınca nın kato yu bile teklemesi ve kral sen misin demesi güzeldi. Ayrıca yendiği kişinin hem yeteneklerini hemde anılarını alması op bir güç olmuş. Bununla alakalı arkadaşla kafa yorduk. Acaba bu yeteneğini depolayabiliyor mu? (şifacıyı öldürdü ve şifa yeteneği kazandı, daha sonra kato yu öldürdü ve kılıç yeteneğini mi kazandı? Yoksa sadece son öldürdüğü kişinin yeteneğini mi kazanmış oluyor.)

Son sahnede gölgenin en sonda çıkması bence saçmaydı. Madem bunları koruyacaktın, neden o kadar çok bekledin? En sonunda gölge ile değişmesi ile aksiyonun tavan yapacağı en az 3 bölüm yaşarız diye düşünüyorum.
Valla anneni yıllardır görme sende gitmezsin bence. Ayrıca bu japon kore ittifakının yenrceğini biliyordu. Ama beru çok sürpriz çıktı. Yoksa en başta ne olursa olsun gelirdi.

Novelin telifini almadan satmak biraz abes değil mi,telifliyse bir şey diyemem tabi.
Her bölüm ortalama iki sayfa A4 kağıt boyutunda konuşma ,anlatma içeriyor. Daha uzun bölümler de mevcut. Öyle bedava yapılacak bir iş değil zaten, çevirenler de öğrencidir muhtemelen. Seriye para veriyoruz olarak değil de çevirenler destekte bulunuyoruz olarak düşünün.

MuzluYulafEzmesi

İstiyorsanız Serinovel üyeliği mi veririm . Serinin tüm bölümlerini satın almıştım önceden .

Son sahnede gölgenin en sonda çıkması bence saçmaydı. Madem bunları koruyacaktın, neden o kadar çok bekledin? En sonunda gölge ile değişmesi ile aksiyonun tavan yapacağı en az 3 bölüm yaşarız diye düşünüyorum.
Aslında saçma değil ama çizerin bu arc boyunca birçok kısımda novele sadık ilerlemiyor oluşundan kaynaklı. Jin woo normalde evde anası ve kardeşi ile iken bir anda kayboluyordu.

MuzluYulafEzmesi

Son bölümler novelde kaça denk geliyor ?
Hemen arkasına dönüp bir yumruk attı, ama hedefine vurmadan durdu. Çünkü arkasında duran kişi karınca değildi.

“Ne... Bu da kim?”

Aslında bu tüm vücudunu kaplayan kapkara zırhlı bir “asker”di.

Bunlardan ilk kez görüyordu, ama bu “şeyleri” Kızıl Geçit olayına karışmış Park Heejin’den çok kez duymuştu.

“Yoksa bu?..”

Baek Yoonho şaşkınlıkla bağırdı.

“Bu şeyin burada ne işi var?”

O esnada.

Askerden tanıdık bir ses çıktı.

-“Değiştir.”
<Bölüm 117> Son.
118. bölümden başlayabilirsin okumaya .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık