Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Bu seriyi bana kim önermişti?

Çocuk çok hızlı güçlenmiyor dedin, 4gün antreman yaptı, sonra gitti bir tane eğitim görevi tamamladı. İşi bitince de bir baktı bir canavar ortaya çıkmış. 10tane avcının bir türlü bir şey yapamadığı canavarı kırık bir kılıcı bilmem kaç metreden fırlatarak öldürdü.

Bu nasıl hızlı güçlenmemek yahu? Tamam Luffy'ye göre gene yavaş da, buna da gökten powerup yağıyor işte.
(18. Sayıdayım)

Bu seriyi bana kim önermişti?

Çocuk çok hızlı güçlenmiyor dedin, 4gün antreman yaptı, sonra gitti bir tane eğitim görevi tamamladı. İşi bitince de bir baktı bir canavar ortaya çıkmış. 10tane avcının bir türlü bir şey yapamadığı canavarı kırık bir kılıcı bilmem kaç metreden fırlatarak öldürdü.

Bu nasıl hızlı güçlenmemek yahu? Tamam Luffy'ye göre gene yavaş da, buna da gökten powerup yağıyor işte.
(18. Sayıdayım)
İşin şakası oydu. :sapkali:Luffy'ye göre yavaş değil, ondan çok daha hızlı güçleniyor. :D

Güzel seri seçtim yalnız. :good: Umarım beğenmişsindir.
Bilemedim. Peşpeşe okuduğumdan itici vs diyemiyorum ama öyle pek de bir çekiciliğini görmedim.
Ama mesela az evvel hemşirenin biri fena yükseldi oğlana ki umarım bu olay ilk ve tek olarak kalır.
Aman aman o nasıl bir sahnedir? :artiz:

Bilemedim. Peşpeşe okuduğumdan itici vs diyemiyorum ama öyle pek de bir çekiciliğini görmedim.
Ama mesela az evvel hemşirenin biri fena yükseldi oğlana ki umarım bu olay ilk ve tek olarak kalır.
Aman aman o nasıl bir sahnedir? :artiz:
Haha enteresan bir eleştiri. Pek işlenmedi orası kaldı öyle.

Haha enteresan bir eleştiri. Pek işlenmedi orası kaldı öyle.
Niye yahu? Hemen sonrasında çocuğun karnının alt bölümüne zoomladı. (Bunu kızkardeşine fark ettirmek nedir yahu?)

İyi bir yöne doğru gitmiyor bu seri. Yaş grubu ne bunun? İçimdeki çocukta travmalara yol açmasın. :gamyon:
:fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık