Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Ben bire bir olarak düşündüm ortam olarak diyorsan o zaman işler değişir. Elf kralının ordusu assassins rangerlardan oluşuyor. Orc kralı Warriorlardan. Şuanda bulundukları salonda Elf kralının ordusu çöp olur geniş alanda Orc şamanının.
Shaman'ın büyülerini de unutmamak lazım. Belki elf kralına işlemez ama orduya rahat işler.

Ben seviyelerden koptum biraz. Fandom wikisiden bakarim biraz. Bölümler ilerlesin baya seviyeler ile ilgili konu acarim belki uzunca, konulari unutmamış olunurm. Elf krsl seviyesini falan unutmuşum mesrla.

Ben ekibi seviyorum ya. Igris ayrı bir havası var ama. Karizma adam. Elf kral da geleydi keşke :/
İgris favorim benim. Bu arada igrisin gözündeki çizik en baştan beri var mıydı?

Şu ilk gölge olduğu zaman
Şu da öncesi

Benim de favorim
Abi geçen bölüm kafasından kırmızı bi şey çıktığını görünce bir anlığına bu kim demiştim. Sonradan eklenmiş. Görsel için mi yoksa güçlendikçe böyle oluyor olayları mı var ki? Görselliktir gerçi ama...

Bu tarz oyun oyunlar oynamadim pek de bir ekipde neler olur genel olarak? Tank, savaşçı ve büyücü olacak şimdi. Daha neler gerekli? Priest falan sayılır mı buraya? :/

Bizimki basamaklari.hızlı çıktı. O kızla dövüş olsun isterim ama kokusuna fala fetiş yaşadı bile. O kız düştü bizimkine :p
Tank saldırıyı çeker.
Healer veya priest tanka can basar defans verir falan.
Healer saldıranlara da buff verip ataklarını arttırır.
Atakçılar da tanka vuran bossu indirir.
Atakçılar şuan bizdeki gibi büyücü, veya igris gibi warrior olabilir. Bize bir tane de okçu otakçı lazım.
Bunun yanında esas oğlan da summoner görevinde şuan. Kadro iyi. Buff eksik. Adam gibi buff veren bir priest lazım bize. Hem can basıcak hem güç arttıracak.

Şuan en iyi adamımız yakın atak yapan igris.

Tank fena değil. Ama insan olması sebebi ile yetersiz kalabilir ileride. Büyücülerimiz ezik. Buff basarak idare ediyoruz şuan. Çok da mana tüketiyorlar. Bize canavar öldürdükçe mana dolduran bir büyücü lazım. Kendi kendini amorti etmeli. Veya saldırdıkça. İgrise de vurdukça HP dolduran bir buff lazım. Tanka ise saldırıyı absorbe edecek bir yetenek lazım. Elf kralı muhtemelen en iyi okçu idi. Pek okçuluk görmedik ama vardı muhtemelen. Çok istedim ben onu ama alamadık. İçime oturdu yeminle.

Abi geçen bölüm kafasından kırmızı bi şey çıktığını görünce bir anlığına bu kim demiştim. Sonradan eklenmiş. Görsel için mi yoksa güçlendikçe böyle oluyor olayları mı var ki? Görselliktir gerçi ama...
Bilmiyorum ki :bilmem: bir ara baştan okuyup detaylı okumayı planliyorum. Ekstra detaylara pek odaklanamadim yani. Gorselliktir muhtemel
Heh bak bu bölüm dikkat et İgrisin gözünde çizik var. Karizmayı bozmuş ama.
Harbi ha

Ne alaka ki? :/ ayrıca tekrar bakınca ne kadar cool yahu.

Tank saldırıyı çeker.
Healer veya priest tanka can basar defans verir falan.
Healer saldıranlara da buff verip ataklarını arttırır.
Atakçılar da tanka vuran bossu indirir.
Atakçılar şuan bizdeki gibi büyücü, veya igris gibi warrior olabilir. Bize bir tane de okçu otakçı lazım.
Bunun yanında esas oğlan da summoner görevinde şuan. Kadro iyi. Buff eksik. Adam gibi buff veren bir priest lazım bize. Hem can basıcak hem güç arttıracak.

Şuan en iyi adamımız yakın atak yapan igris.

Tank fena değil. Ama insan olması sebebi ile yetersiz kalabilir ileride. Büyücülerimiz ezik. Buff basarak idare ediyoruz şuan. Çok da mana tüketiyorlar. Bize canavar öldürdükçe mana dolduran bir büyücü lazım. Kendi kendini amorti etmeli. Veya saldırdıkça. İgrise de vurdukça HP dolduran bir buff lazım. Tanka ise saldırıyı absorbe edecek bir yetenek lazım.
Hepsi olur mu bilmiyorum ama seri zaten mmorpg lerdeki gibi bir görev paylaşımı yaptırmak için gelişiyor. İleride büyük bir boss var şüphesiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık