Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] SMITE (2014)

En yakın zamanda başlmayı düşünüyorum Thor felan varmış , arkadaşın biri tavsiye etmişti sınıftan hayırlısı.

T1T4N senle online oyun oynayınca yarıda bırakıyorsun Drakensang'da olduğu gibi.:)
Bi tane daha vardı 2011'de atmıştık Dragon nest miydi neydi ondan da bir anda kayıplara karışmıştın.
1. bu MMo değil
2. Darkensang güzeldi ilk başta ama sonra parayı veren düdüğü çalar moda geçti abi soğudum oyundan. :mad:
3. Shakes me ne vardı Web tabanlı güzel bir oyun gene ama onlarda hayal kırıklığı oldu Klan zindanı felan klan savaşları güzeldi ama sonra 1 hafta bir girme ana oda ne klan başkasına devredilmiş. [ Saçmalık ]

Yanı benim yapabileceğim bir şey yok :D
Birde Neverwinter oynuyordum 3 patch geldi PC kldırmaz oldu :üzgünüm:

3. Shakes me ne vardı Web tabanlı güzel bir oyun gene ama onlarda hayal kırıklığı oldu Klan zindanı felan klan savaşları güzeldi ama sonra 1 hafta bir girme ana oda ne klan başkasına devredilmiş. [ Saçmalık ]
Başkası dediğin benim lan. Sonra sıkıldık hep beraber oyunu bıraktık :D En uzun ben oynadım onu başka klanlara falan geçmiştim :D

Smite'da da deniyim dedim derinliğe alışamadım ya. 3 boyut bana göre değil :/

Başkası dediğin benim lan. Sonra sıkıldık hep beraber oyunu bıraktık :D En uzun ben oynadım onu başka klanlara falan geçmiştim :D

Smite'da da deniyim dedim derinliğe alışamadım ya. 3 boyut bana göre değil :/
Yok ya sen değil yabancı birine kalmıştı diye hatırlıyorum. :oleyo2:

Smite 3D olması asıl olayı zaten Team Fight olayı biraz alışması zor. Tepeden görmeme dezavantajı var.
Ama oynanışı daha kolay olduğu için o açığı iyi kapatıyor. :D
misal karşıda 3 kişi bir birine yakın olunca ne olduğunu anlaması [ HP barı felan ] zor ama genede güzel oyun. :good:

Smite iyidir, yanlız her yeni gelen tanrının op olma sorunu var, Geb'in skill'leri de statları da aşırı güçlü. Öncekilerde öyledi zamanla düzenleniyorlar sonradan ama bir kaç gün adam akıllı oyun oynayamıyorsun.
Favorim: Sobek
Nick: Ahrazadam

Smite iyidir, yanlız her yeni gelen tanrının op olma sorunu var, Geb'in skill'leri de statları da aşırı güçlü. Öncekilerde öyledi zamanla düzenleniyorlar sonradan ama bir kaç gün adam akıllı oyun oynayamıyorsun.
Favorim: Sobek
Faborim: Sobek
şey gibi oldu aşk sitelerindeki gibi Ayı boğan :D

Benim Favorimde AO ama sürekli bir şeyleri değiştirdikleri için değişiyor.:eek:

Bu arada 10 kişi felan oynuyorsa Klan kralım :oleyo2:

valla fena bi oyuna benzemiyor , internet kablosunu yaptırdığım da indiririm , korsanfan olarak takılırız :p :beli: (beli işareti olmadan olmaz :D )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık