Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizin Hasır Şapka Tayfanız

-Luffy normal zamanında ortalama zekaya sahip olsun.
-Zoro biraz daha gülebilsin. İki yıl önceki samimiyeti olsun.
-Sanji bir kadın bulsun ve hedefi sadece o olsun. Her gördüğüne yürümesin.
-Robin aynı şekilde devam. Bu kadın ne yaparsa yapsın benim gözümde değişmez.
-Brook 50 yılın yokluğunu çıkartmaya çalışmasın.
-Chopper iki yıl önceki haline dönsün.
-Nami, Arlong Park’taki halini hatırlasın ve ordan ders çıkarsın kafi.
-Franky iki yıl önceki haline dönsün. O da çok kasıntı duruyor.
-Usoopp adam olsun yeter.

Luffy: Öldürmesi lazım ciddi bir iş yapıyorsun ona göre davran değil mi.
Zoro: Gayet iyi
Nami: Tayfadakilere dayak attırmazdım, çünkü komik değil.
Usopp: Kişilik olarak küçüklüğünün etkilerini daha fazla üzerinde taşımasını isterdim, gene canı tatlı karakteri olsun ama ne bileyim kurnazlığıyla geride tutsun kendini korkaklığıyla değil.
Sanji: Kadınların etrafında değilken gayet iyi. Kadınlara tutumuda başlarda komikti ama koktu.
Chopper: Gayet iyi orjinal bir karakter.
Robin: Gayet iyi
Franky: Çatlak karakterini seviyorum ama biraz daha yaşına göre davranabilir.
Broook: Genel olarak memnunum fakat daha saygın ve yeri geldimi öğüt veren bir karakter olarak yapardım, Brook'un tayfadakilere değilde tayfadakilerin (bazılarının) Brook'a saygı eki kullanmasını isterdim

Özet olarak; Herkesdeki gereksiz sululuk giderdi, tabiki çok samimiyetsiz bir ortamda istemiyorum, Hunter x Hunter'daki seviye hoş gibi.

Luffy: Luffy inanılmaz bir karakter. Şu ciddi tavırlarının nadir olması hoş ama sayısı artsa daha da hoş olurdu.
Zoro: sıkıntı yok
Nami: Naminin kurnazlığıyla ön plana çıkması kurnaz planlar yapmasını beklerdim biraz daha, onun dışında sıkıntı yok gibi
Sanji: Sapıklık derecesi sinir bozucu. sadece aşk düşkünlüğü seviyesinde kalsaydı ona özel bir zayıflık olurdu. el kullanmaması ise kendine has bir özellik olduğundan bence iyi.
Usopp: Zayıflığından değil de yaptığı hareketlerden iğreniyorum ben. Direkt olarak yeni karakter buraya. Acil
Robin: Sıkıntı yok
Chopper: Ben çok şikayetçi değilim chopper'dan. Güçlü olsa yaptığı hareketler de ona orantılı olarak düzelir ve hoş bir karakter olur bence.
Franky: Eski halini sevenlerdenim ben de
Brook: İç çamaşırı muhabbetti çok az olsa hoş olurdu. ilk zamanlarında güldürdüğü yerleri olmuştu beni gayet
Jinbei: Sürekli gemiyi feda etmeyi düşünmese hoş olurdu lol

Zaman atlaması öncesi Franky'e bir ayar çek, tayfa iyi zaten. Zaman atlaması sonrası ne olduysa oldu. Zaman atlaması öncesi haliye kalırdı, Franky hariç. Franky'e çok zor ısındım ben ki hala o kadar da sevmem.

Luffy: Bizim Luffy.

Zoro
: 2y önceki hali.

(Öyle kalsa daha iyi olurdu. Duygularını biraz daha net belli ediyordu. Mesela Sanji'nin gitmesine üzüldüğünü ve geri dönmesini belli etti. Ama 2y önce olsaydı onunla dalga geçen bir cümle kurar ve bir an önce gidin onu getirin derdi. Zoro ile ilgili bu durumun içinde bastırdığı canavara bağlıyorum. İlerde olacakların temelinin atıldığını düşünüyorum)

Sanji: Kadınlara karşı çok iyi davranıyor bu onu şıpsevdi gibi göstersede tek sebebi annesi ve Zeff'in öğretileri.

Başkasına zarar vermediği sürece kadınlara müdahale etmiyor. Etmesi gerektiğin de ise sadece engelliyor. Bu yönü aşağı yukarı aynı sanırım.

Robin: Gücünü belli eden bir yapıda. Dövüşlerde öne çıkmaya çalışan gözü kara kadın bir karakter. Dövüşmek sadece kitap okurken umrunda değil ve 2y önceki karamsar cümlelere sahip.

Nami: Parayı sevmiyor ancak öneminin farkında bu sebeple yine aşırı tutumlu. Köyünü kurtarmaya çalışırken üstün hırsızlık becerilerine sahip olmuş ve her fırsatta tayfa için kullanıyor ancak bunu sadece tayfayı korumak için yapıyor. Ayrıca salaş giyinmeyi seviyor.

Franky: Duygusal yönü aynı ama donla dolaşmayı sevmiyor.

Usopp: Aynı Usopp. Ancak çok korkak ve ağlak olmasına rağmen tayfa tehlikede iken gözü dönüyor ve bir canavara dönüşüyor.

Chopper: Çok iyi bir doktor. Öyleki Reiju'ya gerek kalmadan Luffy'i iyileştiriyor. Aa bu kişilik olmadı. Neyse bizim Chopper.

Brook: Bizim brook ama kimsenin iç çamaşırını merak etmiyor.

--

One piece daha karanlık bir seri olsaydı. Shanks gibi sıradan görünümlü, savaşmaktan mümkün olduğunca uzak duran kibirinin kölesi olmayan ancak gerektiğinde herkesi karşısına alıp posta koyacak yeri gelince yok edecek bir tayfayı okumak isterdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık