Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizi En Çok Rahatsız Eden Film

En Rahatsız Edici Fim?

• Kullanılan toplam oy
    84
Yıllar önce yaptığım yorumun arkasındayım. Hiçbirini izlemedim bu film de dahil. Ama bir ara en iğrenç filmler tipi şeylere merak salmıştım. Mordum bilmemne içindeki iğrençlik oranı en fazla olanıydı kesinlikle.

Resimlerine bakma gafletinde bulundum. Konuda adı geçen filmler arasında en rahatsız eden film bu olabilir. Gerçi buna film demek zor. Görüntülerdeki olayları, ün salmış seri katillerin çoğu yapmıyordur bile.

Resimlerine bakma gafletinde bulundum. Konuda adı geçen filmler arasında en rahatsız eden film bu olabilir. Gerçi buna film demek zor. Görüntülerdeki olayları, ün salmış seri katillerin çoğu yapmıyordur bile.
Rahmetli Datteboyo film hakkında fragmanını izlerken logia olmak istedim dediydi :D

İçlerinden sadece Otel ve Bir Rüya İçin Ağıt'ı izledim. Otel klasik korku filmiydi sadece mide bulandırıyordu. Tekrar izlemem çünkü zaman kaybı.
Bir Rüya İçin Ağıt güzel filmdi tekrar tekrar izleyebilirim. Neden rahatsız edici dendi anlamıyorum.
Diğer 3ü içinde Srpski ve Sodom'un 120 gününün ününü duydum. İzlemeye bile cüret edemiyorum o yüzden

Requiem for a dream de peronanın yapımcılığını üstlendiği bi filmdir.O boğukluk yüzünden kendini çok kötü hissediyorsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık