Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Sizce Baam'a En Çok Değer Veren Kim?

'Tower of God' forumunda Taşmaymun tarafından 7 Tem 2019 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
?

Sizce Baam'a En Çok Değer Veren Kim?

 1. Yuri Hazard

  9 oy
  25.7%
 2. Androssi Hazard

  21 oy
  60.0%
 3. Hwa Ryun

  0 oy
  0.0%
 4. Yeon Yihwa

  1 oy
  2.9%
 5. Elaine/Kaiser

  0 oy
  0.0%
 6. Yeo Miseng

  0 oy
  0.0%
 7. Xia Xia

  0 oy
  0.0%
 8. Rachel

  4 oy
  11.4%
 1. Taşmaymun (Üye)
  Mesaj Sayısı 5
  Üyelik Tarihi5 Tem 2019
  Tower Of God konusudur.

  Öncelikle, ankette bulunan karakterler ve içerdikleri bilgiler serinin ileriki bölümlerinden alınmıştır. Haliyle seriye daha yeni başladıysanız bu anket sizin için "spoiler" içerir.

  Bu ankette; Tower of God karakterlerinden Baam'a, diğer karakterler içinden en fazla değeri kimin verdiğini soracağım. Lakin bu anketteki seçenekler sadece kadın karakterleri içermektedir.

  Baam karakterini kısaca özetlemek gerekirse; Tower Of God serinin ana karakterlerinden birisidir.(bir nevi tek ana karakter de diyebiliriz) İlk arkadaşı olan Rachel'in peşinden, kulenin kapısını zorla açarak kuleye giriş yapmış, daha sonra ilk testi geçerek kuleye tırmanma macerasına başlamıştır. Kuleyi tırmanırken pek çok karakterle tanışmış, kimine yardımcı olmuş kiminden de yardım almıştır.
  Yeteneklerinden kısaca bahsedersek:
  Oldukça çeviktir. Her ne kadar savaşçı olmasa da sezgi yeteneği iyidir. Shinsoo'yu etkin bir biçimde kullanabilir. ("Shinsoo" ne derseniz? Kulenin hemen hemen her yerinde çeşitli yoğunluklarda bulunan, bütün enerjilerin temelini oluşturan maddedir.)

  Baam Karakterinin Bir Kaç Resmi

  [​IMG]

  1-)
  Yuri Zahard


  [​IMG]

  Yuri Zahard, kulenin kralı Zahard'ın prenseslerinden biridir. 13 Ay serisi kılıçlardan ikisine (Siyah Mart ve Yeşil Nisan) aynı anda sahip olan ikinci prensestir. Kuledeki en ünlü prenseslerden birisidir ve bu yüzden çok fazla siyasi etkiye sahiptir. Baam'a ilk testi geçmesinde oldukça etkisi olmuştur.

  2-) Androssi Zahard

  [​IMG]

  Androssi Zahard, kulenin kralı Zahard'ın prenseslerinden biridir. Serinin başlarında akranları arasında(E seviye) fiziksel güç ve çeviklik bakımından en üstte yer alır. "Tek Atış Tek Fırsat" oyununda "Bong Bong" adı verilen, ışınlanmaya yarayan pembe bir peri kazanmıştır. İlk sezonda Baam'ın ölümünden sonra, depresyona girip tamamen benmerkezci oldu.

  3-) Hwa Ryun

  [​IMG]

  Hwa Ryun, FUG örgütünün bir üyesi ve aynı zamanda bir rehberdir. Fiziksel güç bakımından akranlarına kıyasla çok da güçlü sayılmaz ancak rehber olmasından ötürü geleceğe dair görüler görebilir. Baam'ın Jyu Viole Grace'e dönüşümde oldukça etken bir rol almıştır.

  4-) Yeon Yihwa
  [​IMG]

  Yeon Yihwa, kuldedeki 10 büyük aileden Yeon ailesine mensuptur. Yeon ailesi shinsoo'yu aleve dönüştürerek kullanır. İlk zamanlar alevini kontrol edemese de yavaş yavaş kontrol etmeye başladı. Ayrıca ailesi dolayısıyla sahip olduğu(saldırı ve savunma) özel alevleri de mevcuttur.

  5-) Elaine/Kaiser

  [​IMG]

  Elaine/Kaiser, Lo Po Bia ailesinin 20 şubesinden biri olan Gri Kurt'ta doğdu. 14 yaşına geldiğinde Zahard Prensesliği için aday gösterildi. Seçileceği gün duygularına yenik düşerek bir çocuğa aşık olup peşinden gitti. Ancak bu çocuk, prensesliğe layık olup olmadığını öğrenmek için yapılmış bir testti. Sonuçta başarısız oldu ve prenses olamadı. Daha sonra "İsim Avı" istasyonunda bin yılı aşkın süredir ismini çaldırmadan liderlikte oturdu. Kaiser görünmez bir envantere ve ailesinde nesilden nesile aktarılan bir kurt ruhuna(anima) komuta eder. Ayrıca bu kurdun, rakibini ısırdığında sürekli kanama ve Kaiser ile yer değiştirme(bir nevi ışınlanma) özelliği de mevcuttur.

  6-) Yeo Miseng

  [​IMG]

  Yeo Miseng, başkalarını önemser lakin çok kolay sarsılır. Kuleye tırmanma sebebi anne-babasını aramaktır. 20. katta Baam ile tanışmıştır. İlk başlarda oldukça güçsüz olmasına rağmen zaman geçtikçe kendisini geliştirmiştir. Gözlemciler üzerinde yeteneklidir. Bu sayede kendisinin holografik bir görüntüsünü yaratabilir. Atölye savaşından sonra potansiyel gücü üzerinde 1 yıl çalışmış ve bu gücü rahatça kullanabilir hale gelmiştir.Ancak yine de biraz kararsız. Ayrıca kafasının üzerindeki tohum, güçlerini arttırmaya yarar.

  7-) Xia Xia

  [​IMG]

  Xia Xia, başkalarına parayla bilgi satan bir muhbirdir. FUG için çalıştığı dönem, Jyu Viole Grace(Baam) ile rekabet edebilecek tüm E seviyeleri ortadan kaldırmak için işe alındığını iddia etti. Daha sonra Koon'un ekibine geçti. Paradan çok fazla hoşlanır. Üç deniz fenerini kullanabilir.

  8--) Rachel

  [​IMG]

  Rachel, Baam'ı kaldığı mağarada ziyaret eden ilk kişi ve ilk arkadaşıdır.Ayrıca kuleye girmesindeki tek etkendir. Gizemli bir karakter olmasının yanı sıra çevresindeki insanları kullanarak (bir nevi basamak misali) kuleyi tırmanır. Baam'ı ve hemen hemen herkesi kıskanır. Rehberlerin bile öngöremediği bir varlıktır. 3 fener kontrolü vardır.
   
  Son düzenleme: 9 Tem 2019
 2. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

  Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
  Mesaj Sayısı 8,668
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Androssi'ye attım gözüm kapalı. Prensesliği bırakmayı bile düşünüyor Bam için. Tabii Yuri de değer veriyor, ama Androssi kör kütük aşık direk.
   
 3. Count Alucard (detnrlr)
  Mesaj Sayısı 3,359
  Üyelik Tarihi8 Tem 2014
  Kesinlikle Androssi. Yuri daha çok eğlenceli ya da aykırı-tam uygun kelime gelmedi aklıma- bulduğu için Baam’a ilgi duyuyor hissi uyandırdı okuduğum yere kadar. Daha sonrasında bir şey olduğunu da sanmıyorum adam akıllı ama Androssi kesinlikle farklı bir seviyede. Karakterlerin Baam’ın kayboluş sürecinde verdikleri tepkiler az çok hissettiklerini yansıtıyor. Özellikle Baam’ın çevresindekileri etkileyişlerine bakınca Androssi-Koon ikilisinin hareketleri (Hatta Rak’ı da katabilirim ikisinin yanına) onları çok farklı vere konduruyor.
   
 4. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

  Kuroro (Skill Hunter)
  Mesaj Sayısı 7,710
  Üyelik Tarihi16 Kas 2014
  Androssi.
   
 5. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

  Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
  Mesaj Sayısı 6,639
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
  Elanie. Çizimi çok güzel.
   
 6. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 20,080
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Rachel komik durmuş.

  Yuri ya da Androssi'dir.

  Eğer erkeklerde işin içine yani Baam'ım tüm çevresini de sokacak olsaydık,Khun ve Rak derdim.
   
  Son düzenleme: 8 Tem 2019
 7. İnari Üye

  İnari (Üye)
  Mesaj Sayısı 7,596
  Üyelik Tarihi9 Ara 2018
  Androssi ya da Yuri ama karar veremedim. :(
   
 8. Aiden Sahiden

  Aiden (Sahiden)
  Mesaj Sayısı 10,098
  Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
  Androssi :utaniyorum:
   
 9. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 11,551
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Androssi bebeğim. Yuri de değer veriyor ama Androssi ile aralarındaki fark şu; Yuri, Baam'dan uzak kaldığında, Baam'ı özlüyor; Androssi ise, Baam'dan uzak kalamıyor.
   
 10. İnari Üye

  İnari (Üye)
  Mesaj Sayısı 7,596
  Üyelik Tarihi9 Ara 2018
  Androssi Baamsız yapamaz ya. Androssi diyelim.

  Yuri'nin yakalanmasına rağmen Baam'ın onu düşünmemesi...
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık