Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sıradaki Haki Kullanıcısı

Sıradaki haki kullanıcısı kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    199
Nami'de K.Haki çıkacağı bana göre kesin bir durum da, sıradaki o olur mu emin değilim. Dövüş sırasında falan Brook ya da Chopper açabilir. Franky'e gerek yok gibi.

mrso

ilerde zoro kk açar. nami zaten havayı seziyor Kenbunshoku Haki ( Gözlem Yeteneği ) açar. chopper ve franky den hakki beklemeyin derim gerek yok. Bu tayfada en çok usopp lazım Busoshoku Haki ( Zırh Yeteneği ,Silahlanma) . Sırdaki bence brook olacak Busoshoku Haki ( Zırh Yeteneği , Silahlanma) . Robin zaten Kenbunshoku Haki ( Gözlem Yeteneği ) var gibi istediği yere gözünü kulağını koyuyor. Sorum olacak: Nami deki sayılmıyor mu ya havayı seziyor Kenbunshoku Haki ( Gözlem Yeteneği ) sayılır mı ve Haki( Kral'ın Yeteneği) insanları korkudan bayıltıyorsa. Zoro da insanları Korkudan donduran bi tür haki kulanıyor olabilirmi Haoushoku Haki( Kral'ın Yeteneği) bi tür benzeri gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
neden bilmiyorum fakat, luffy'nin nami'ye tavrı farklı. her ne kadar sanji-nami yakıştırması yapıyor olsam da,
hancock'tan etkilenmeyen luffy, nami'yi duşta görünce burun kanaması yaşıyor vs. bu sebeple nami'ye haki yüklemesi gelecek diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık