Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Sınır

Mantıksız değil, ancak Pluton'un bildiğimiz düz gemi olduğunu düşünüyorum. Zunisha olamaz, çünkü Alabasta'daki kitabede Pluton'un yeri yazıyor. Fil sabit değil ki, oradaki bilgi ile bulunabilsin.
Bu aslında antik silahın ne olduğuna göre değişir. Eğer antik silah Momonosuke ise yeri sabit, Wano. Zunisha ise dediğin gibi bu tezi çürütür. Benim düşüncem antik silah Momonosuke, tıpkı Shirahoshi gibi.

Yarın okuyacağım senin teorileri okuması zevkli oluyor. İş yerine saklayayım.
Waffle devam mı kral :) Ne zaman istersen. :sapkali:

Bu aslında antik silahın ne olduğuna göre değişir. Eğer antik silah Momonosuke ise yeri sabit, Wano. Zunisha ise dediğin gibi bu tezi çürütür. Benim düşüncem antik silah Momonosuke, tıpkı Shirahoshi gibi.

Waffle devam mı kral :) Ne zaman istersen. :sapkali:
O zaman da gemi planlarının olması mantıksız oluyor. Ayrıca antik silah Momonosuke desek dahi, yine yeri sabit sayılmaz. Gördüğümüz üzere yasak da olsa ülkeden çıkmak imkansız değil.

O zaman da gemi planlarının olması mantıksız oluyor. Ayrıca antik silah Momonosuke desek dahi, yine yeri sabit sayılmaz. Gördüğümüz üzere yasak da olsa ülkeden çıkmak imkansız değil.
Gemi planları teoriyi çürüten çöpe atan en mühim nokta, oraya bir şey uyduramadım. Tek tesellim Oda'nın önceden hazırlayıp sonradan değiştirdiği şeylerin arasında olma ihtimali.

Poseidon'da ülkeden ayrılmıştı, yeri sabit değildi bence bu fazla önemli değil.

Eline sağlık. Aslında bütün olan adalarla ilgili kısımlar çok beğendim. Tek Parça dan kasıt tüm OP evreni değilde sadece Antik Krallık olabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık