Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinemanın En Seksi Kadın Karakteri

Keira Knightley ve Scarlett Johansson arasında kaldım. Sanırım Scarlett seçeceğim mavi göz kızıl saç aşırı seksi oluyor.

Edit: Google'a yazdım kızıl değilmiş ya sarışınmış. Geri alma tuşu varsa Keiraya vereceğim. Ulan makyaj denen şey ölüyü diriltir ya neyden ney yapıyor adamlar.

Hiçbiri.

Sinema tarihiyse bu karakter.

Hermione ne ya :D Bu listeleri görmüştüm Cameron Diaz vardı bari onu koysaydın Maske filmindeki karakterini.

Claudia Cardinale'yi eklemiştim ilk başta, ancak sonrasında yer kalmadı ve diğer birkaçıyla beraber elemek zorunda kaldım :D. Benim de favorilerimden kendisi, ancak pek oy almazdı. Ayrıca bizim nesli Hermione kadar etkilemiş başka karakter göster :S.

Roronoa Zoro

Mrs. Wallace her seferinde etkilemeyi bilmiştir beni, o yüzden oyum doğru oraya. Yoksa oyum kowalczyk'e gidiyordu.

Claudia Cardinale'yi eklemiştim ilk başta, ancak sonrasında yer kalmadı ve diğer birkaçıyla beraber elemek zorunda kaldım :D. Benim de favorilerimden kendisi, ancak pek oy almazdı. Ayrıca bizim nesli Hermione kadar etkilemiş başka karakter göster :S.
Faye Dunaway var Ann - Margret var ona ek olarak,çok fazla filmlerini izlemedim ama bir iki tane bile söylememe yetiyor.Bu kadınlar filmlerinde sadece görüntüden ibaret değiller aynı zamanda cazibeleri de var.Listede Grace Kelly çok güzel ama seksi değil prenses hanım.

Listede eva green ile scarlet tanıma en çok uyan isimler bence.

Uma Thurman ise daha çok karizmatik.Sinema tarihinin en karizmatik kadını ise bence Marlene Dietrich.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık