Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Koptum ya şu son yorumlar :D
Harbiden aragorn o kadar yaşlımı kitaplarda okumadım :D

Bu arada TMNT giden var mı ? güzel mi ?

Michal-can içinde tek yorum kaliteli güzel film yapıp ismini tarihe yazdırmak yerine 3 lira daha kar yapayım derdinde yazık.
Şimdi şurada bir Autobots vs decepticons olsa hemde bu film direk Cybertron'da geçse güzel bir hikayesi olsa Final War şeklinde hem prequel bile olur. Yemin ediyorum açılış haftasında 100 milyon değil 1 milyar dolar yapar ama beyin yok işte :respect:

Michal-can içinde tek yorum kaliteli güzel film yapıp ismini tarihe yazdırmak yerine 3 lira daha kar yapayım derdinde yazık.
Şimdi şurada bir Autobots vs decepticons olsa hemde bu film direk Cybertron'da geçse güzel bir hikayesi olsa Final War şeklinde hem prequel bile olur. Yemin ediyorum açılış haftasında 100 milyon değil 1 milyar dolar yapar ama beyin yok işte :respect:
Yönetmeni farklı olsa da TMNT'nin yapımcısı da Michael Bay. Zaten Metacritic'te gösterilen değerlere göre eleştirmenlerden aldığı not ortalaması 34. Gitme derim yani :D. Guardians of the Galaxy'ye gitmediysen vizyondaki diğer filmlere bakma bile zaten.

Edit: LOTR olayları sırasında 88 yaşında Aragorn. 200'lü yaşlarında da vefat ediyor.

TMNT'nin Yönetmene bakarsan anlarsın kalitesini.Bi klip yapmışlar wub wub müziği koymuşlar çok dandik olmuş.Transformers 2.
Biliyorum Michal-can gene yaptığını yapar ama belli olmaz belki güzeldir :D
Yönetmeni farklı olsa da TMNT'nin yapımcısı da Michael Bay. Zaten Metacritic'te gösterilen değerlere göre eleştirmenlerden aldığı not ortalaması 34. Gitme derim yani :D. Guardians of the Galaxy'ye gitmediysen vizyondaki diğer filmlere bakma bile zaten.

Edit: LOTR olayları sırasında 88 yaşında Aragorn. 200'lü yaşlarında da vefat ediyor.
Yok gitmek için değil merak ettim TMNT küçükken çok sevdiğim için :D
Bu arada aragorn 44 yaşında diye biliriz o zaman normal insan 100 yaşına kadar yaşıyorsa :D

Biliyorum Michal-can gene yaptığını yapar ama belli olmaz belki güzeldir :D

Yok gitmek için değil merak ettim TMNT küçükken çok sevdiğim için :D
Bu arada aragorn 44 yaşında diye biliriz o zaman normal insan 100 yaşına kadar yaşıyorsa :D
Yüzüklerin efendisindeki normal insan ömrü bizim dünya ile aynı, uzun yaşaması Aragorn'un soyuna özel bir durum..

Not: Kendi biyolojik saatine göre 44 yaşındaki bir insan kıvamındadır diyorsan olabilir tabi..

Aragorn soyuna göre kısa bir ömür sürüyor. :D

Bu ara Marvel filmlerine verdim kendimi. Üç beş tane kaldı izlemediğim. Vakit geçirmek için fena değiller, tavsiye ederim. :D

Aragorn 87 yaşında :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık