Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Tarantino çektiği için abartılıyor olabilir. Bazı yönetmenler çöp film çekse bile ooo diyor bazı fanlar. O çektiyse iyidir deniyor.
Bence denenmemiş bir teknikle çekilip kurgulandığı için bu kadar sevildi o film. Tarantino filmlerinin konusu genellikle yavan olur zaten. Ama oyunculuklara bakarsak overrated demek abartı olur.

Bu arada kabak gibi ortadayken hala ''Bu filmler nasıl seviliyor abi?'' demeyin bence. Çoğunun neden sevildiği belli. Neden iyi diye düşünün. Daha sonra linç yersiniz. Ve bu sizin suçunuz olmaz.

Bizim nesilden 2000'lerin başında daha veletken Star Wars'u izleyip sevmemiş kimse eminim yoktur. Varsa da yalan söylüyordur. Şimdi izlesem muhtemelen sevmeyebilirim ama o zamanlarda daha ortada telefon bile yokken, bunları seyretmek gayet güzeldi.

Bizim nesilden 2000'lerin başında daha veletken Star Wars'u izleyip sevmemiş kimse eminim yoktur. Varsa da yalan söylüyordur. Şimdi izlesem muhtemelen sevmeyebilirim ama o zamanlarda daha ortada telefon bile yokken, bunları seyretmek gayet güzeldi.
Bunlarla ilgili bir yazı okumuştum çok hoşuma gitmişti. Konusunu açacaktım ama vazgeçtim. Bu siteye bir şey yapmak içimden gelmiyor pek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık