Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Kesinlikle sinemada izlenmeli.
Stark'ı harcayan zihniyetiniz batsın. Stark Avengers'ın tek kralıdır.

End game Spo
Marvel Starkın ölmesi ile benim için bitti. 11 yıllık serüven sona erdi. Çizgiromanlarını okumuş araştırmış biri olarak Tony 'nin ölmesini kaldıramıyorum. Bitti artık her şey sinema olarak...

Gelecek seriler için Kaptan ve BW gibi balonların aradan çıkması iyi oldu. Ironman bir nebze değerliydi ama ölmesi gerekiyordu ciddiyet için ölmesi güzel oldu.

Thanosun haddinden fazla güçlü gösterilmesi rahatsız etti. Ilk filmde Thorun baltası eldivenin tüm gücünü bastırıyordu. Bu filmde eldivensiz Thanosa balta + çekiç ile daldılar çizik almadı herif. Yıldırımdan etkilenmiyor, SWin gücünden etkilenmiyor, Iron manin aşirı yükle yüklenmiş lazerinden etkilenmiyor, kaptanın kalkanı kırılıyor Thanosun elindeki kıytırık demir kütlesine bir şey olmuyor.

Geçmişe yolculuk fazla basit oldu senaryo için. Hiçbir sey olmaz dediler ama sayısız paralel evren yarattilar.
1 Geçmiş Loki tesseract ile kaçtı,
2 Gelecek Thor anası ile konustu,
3 Gelecek Thor geçmişteki Mjolniri götürdü,
4 Kaptan kendisiyle dövüştü,
5 Ironman babasıyla konuştu,
6 Hulk antik kelle konuştu,

Sadece taşları yerine koymakla bunlar düzeltilemez.

Normalde ne Prof Hulk ne de Iron Manin tek bir taşı dahi tutamamaları gerekirdi. Komple 6 taşı kullandılar ve çok az hasar aldılar. Tüm GG ekibi tek taşı avuçlayınca horon tepiyordu. Quill Egonun oğlu diye kurtuldular.

Bir de Iron Manın yaptığı eldiven ile, ki kendisi direk zırha süs takar gibi eldivensiz kullandı taşları, cücelerin Thanosa özel yaptığı eldiven bir olur mu, iron manin eldivenlerinin direk parçalanması lazımdı.

Böyle bir yığın tutarsızlık ve saçmalık olsa da keyifli filmdi.

O değil de en güzel bu sahneydi:
Thanos eldiveni alır parmak şıklatmadan önce:
-Ben kaçınılmazım.
Der.
Stark taşları alır,takar ve şunu söyler:
-Ben Iron Man'im!

Stark.:(

O değil de en güzel bu sahneydi:
Thanos eldiveni alır parmak şıklatmadan önce:
-Ben kaçınılmazım.
Der.
Stark taşları alır,takar ve şunu söyler:
-Ben Iron Man'im!

Stark.:(
Taşları o şekilde alması bir yana eldivenin çalışma şekli de havada kaldı.

Eldiven nasıl çalışıyor, niyet mi okuyor, dışarıdan seslenmen mi gerekiyor, Tony hiçbir şey demeden şıklattı düşman yok oldu. O ana kadar tüm plan eldivenin geçmişe gönderilmesiydi. Hiçbir niyet açıklaması da olmadı.

Taşları o şekilde alması bir yana eldivenin çalışma şekli de havada kaldı.

Eldiven nasıl çalışıyor, niyet mi okuyor, dışarıdan seslenmen mi gerekiyor, Tony hiçbir şey demeden şıklattı düşman yok oldu. O ana kadar tüm plan eldivenin geçmişe gönderilmesiydi. Hiçbir niyet açıklaması da olmadı.
Galiba şıklatmak yetiyor .
Infinity'de Thanos bir şey demeden şıklattı diye hatırlıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık