Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

İnfinity Spoylır :

Thanos evrenin yarısını sildi attı. Ölen karakterler geri gelecektir. Zaman taşı zira. Strange başka yolu yoktu deyip 14 milyonda 1 ihtimalin Stark üzerine olduğunun sinyalini verdi.

Thor reis kafasına geçirseydi keşke ama gücünü topladı Thor. Rune King Thor oldu mu dersek malesef o güçte değil ama bu haliyle bile Thanos'u öttürüyordu nerdeyse.

Kaptan Marvel gelecek dertler bitecek mottusyla ilerleyecek diğer film. Ulan Adam Warlock'u getirin Thanos'u sirkelesin yoksa o eldivenle işiniz zor ...

Quill embesili moron ya. Sövmek serbest olsa sağlam geçirirdim ...

Klasik Marvel. Aksiyon, komiklikler falan iyi güzel de hiçbir karakteri hissedemedim ben. Hepsini çok çabuk geçmişler. Millet ağlamış karakterler ölünce :/ gram duygulanmadım :( sadece Tony Stark yaralandığında üzüldüm ama o da Robert Downey Jr. sayesinde
Adamın bütün halkı kardeşi, değer verdikleri ölmüş hiç umurundaymış gibi görünmüyor. Bunun gerçek olduğuna nasıl inanacağız :/ Ölümlerin hiçbiri etkilemedi. O kadar basitti ki.. Hiç çarpıcı değildi. Sadece Heimdall ve Loki etkiliydi. Birde Thor 3'ten Valkyrie vardı sonra yanında yaratıklar vardı. Taş olan eleman favorimdi hatta. Onlara noldu mesela? Yerde yatıyorlar mıydı hiç fark etmedim ama insan ucundan da olsa gösterir :/ IM ve Strange'in oyunculuğu cidden yine çok iyiydi. Filmi alıp götüren onlar ve Thanos oldu zaten. Yine de abarttığımız gibi çıkmadı, üzüldüm :(

Adamın bütün halkı kardeşi, değer verdikleri ölmüş hiç umurundaymış gibi görünmüyor. Bunun gerçek olduğuna nasıl inanacağız :/ Ölümlerin hiçbiri etkilemedi. O kadar basitti ki.. Hiç çarpıcı değildi. Sadece Heimdall ve Loki etkiliydi. Birde Thor 3'ten Valkyrie vardı sonra yanında yaratıklar vardı. Taş olan eleman favorimdi hatta. Onlara noldu mesela? Yerde yatıyorlar mıydı hiç fark etmedim ama insan ucundan da olsa gösterir :/ IM ve Strange'in oyunculuğu cidden yine çok iyiydi. Filmi alıp götüren onlar ve Thanos oldu zaten. Yine de abarttığımız gibi çıkmadı, üzüldüm :(
Vision = Prenses Shirohshi + Teneke Adam

İyi başladı berbat bitti ama Thor'un güçlü gösterilmesi hoşuma gitmedi değil :at:

Vision = Prenses Shirohshi + Teneke Adam

İyi başladı berbat bitti ama Thor'un güçlü gösterilmesi hoşuma gitmedi değil :at:
Thor'un hakkı verilmiş zaten sonunda. Thor bundan çok daha güçlü. Birde Thanos'un Hulk'u çıplak elle dövmesi en beğendiğim sahneydi. Zaten ondan sonra Hulk baya tribe giriyor ve yardım da etmiyor.

Thor'un hakkı verilmiş zaten sonunda. Thor bundan çok daha güçlü. Birde Thanos'un Hulk'u çıplak elle dövmesi en beğendiğim sahneydi. Zaten ondan sonra Hulk baya tribe giriyor ve yardım da etmiyor.
Hulk'un yardım etmeme sebebi dünyada Hulk olarak görülmek istememesi olabilir, dayak yediği için tribe girecek bir gardaşımız değil kendisi. İlk sahneler gerçekten iyiydi, film devam ettikçe gereksiz duygusallık katmışlar :bilmem: Filmin komedi kısmı biraz kısılsa, Thor tek atmak yerine üç beş tane geçirip kazansa benim için mikimmel bir film olabilir :artiz:

Ya Ragnarok'ta thor'un çekiçlerin tanrısı olmadığı vurgulandığı halde bu filmde yine çekiçsiz bir yıldırım bile çakmıyor. çok ilginç :/

Yaparlar da daha zaman var. Widowun solo filmi de geliyormuş sanırım.
Mevzu spoilera kaçabilir buradan sorayım. Thanosun nedenleri ve geçmişi bana çok tırt geldi. Daha ayrıntılı bilenlere sormak istiyorum bu taşlar yok etme kadar gerçekliği değiştirme, yaratma gücüne de sahip değil mi bu marvel evreninde?
Thanos'un geçmişi güzeldir aslında, ancak filmde tam anlatamamışlar sanırım. Taşların güçleri gerçek. Hikayesi de çok komplike değil. Evrenin başlangıcında Nemesis diye tanrısal bir varlık varmış. Bu varlık kendi yaşamını sonlandırmış ve kendisinden geriye Infinity Gems denen taşlar kalmış. Bu taşlar evrendeki temel güçlere sahip. Zamanı kontrol etme, gerçekliği değiştirme vb. gibi acayip güçler veriyorlar kendilerini elinde tutan kişilere. Thanos aslen bir Titan'dır. Kendisi öldükten sonra Death tarafından canlandırılıyor, bu olay Thanos'un Death'e aşık olmasına neden oluyor. Ona olan aşkını ispatlamak için evrendeki yaşamın yarısını yok etmeye karar verir. Death bunu kabul ettikten sonra, Thanos evrene dağılmış Infinity Gems'i toplar ve onları bir eldivene takarak Infinity Gauntlet diye bir silah yaratır. Yanlış hatırlamıyorsam dünyanın yarısını yok ediyordu.

Thanos'un geçmişi güzeldir aslında, ancak filmde tam anlatamamışlar sanırım. Taşların güçleri gerçek. Hikayesi de çok komplike değil. Evrenin başlangıcında Nemesis diye tanrısal bir varlık varmış. Bu varlık kendi yaşamını sonlandırmış ve kendisinden geriye Infinity Gems denen taşlar kalmış. Bu taşlar evrendeki temel güçlere sahip. Zamanı kontrol etme, gerçekliği değiştirme vb. gibi acayip güçler veriyorlar kendilerini elinde tutan kişilere. Thanos aslen bir Titan'dır. Kendisi öldükten sonra Death tarafından canlandırılıyor, bu olay Thanos'un Death'e aşık olmasına neden oluyor. Ona olan aşkını ispatlamak için evrendeki yaşamın yarısını yok etmeye karar verir. Death bunu kabul ettikten sonra, Thanos evrene dağılmış Infinity Gems'i toplar ve onları bir eldivene takarak Infinity Gauntlet diye bir silah yaratır. Yanlış hatırlamıyorsam dünyanın yarısını yok ediyordu.
Filmde epey saçmalamışlar o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık