Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Kaptan'ın o sahnede dikkatli bakınca Thanos'un ''Sonsuzluk Taşları''nın hepsini ele geçiremediğini görüyoruz.Muhtemelen Steve'in elinde ''Güç Taşı'' var ve bu sayede Thanos'u bloklayabiliyor.Yoksa Stephen Strange'in bile tokatlandığı filmde Kaptan Amerika güç gösterisi yaparsa severler öyle işi :)
Edit:Güç gösterisinden kastım kendi gücüyle.
Zaten gemlerin hepsinden bahsetmiyorum ki. Hepsi olsa o sahne serideki en saçma sahne olurdu. Taşları toplamış Thanosu Rogerı geç Galacticus çıksın gelsin tutamaz. Eldivenle Thanos o kozmik efsane tanrıları üst üste koyup tokatlamış adam.
Roger insan, insanlar sonsuzluk taşlarını kulllanamazlar. Zaten Power gem Thanosta ki mor taş. Diğeride teserackttan çıkardığı Space gem di sanırım adı.

Wonder Woman nedir, kimdir bilmezdim ama Gal Gadot sağolsun haterı oldum. Berbat bi oyuncu, hele jl filminde daha da battı gözüme. Rezalet!
Ben açıkçası bundan kelli para verip süper kahraman filmlerine gitmem kolay kolay. Ciddi anlamda övgü alan olursa belki. Ortalıkta başka film de bırakmadılar herifler gerçi.
Kadına karşı nötrümde hani Dc filmi olarak yaptıkları en iyi film bence he bende Dc nin hiç bir filmini izlemeye gitmem de W.W grnr digerlerine nazaran iyidir.

Olm fragmanda niye meydan savaşı yapıyorlar :S Bunlar uzaylı medeniyet değil mi, gemileri falan yok mu ne bileyim, bi tek bu 4 kollu mağara kaçkınlarını mı bulmuş gezegenlere hükmeden Thanos :S

Olm fragmanda niye meydan savaşı yapıyorlar :S Bunlar uzaylı medeniyet değil mi, gemileri falan yok mu ne bileyim, bi tek bu 4 kollu mağara kaçkınlarını mı bulmuş gezegenlere hükmeden Thanos :S
Tüm büyüyü bozdun, sinematik olsun diye balistik füze savaşı mı göstereceklerdi :artiz:

Bence onlar yer ekibi ya. Stark, Thor gibi havaya hükmeden tipler orda değil. Havadakilerle kapışıyordur onlar belki.

Tüm büyüyü bozdun, sinematik olsun diye balistik füze savaşı mı göstereceklerdi :artiz:
Ne bileyim, 10-20 sene önce çekilen uzaylı filmlerinde bile daha zengin savaşlar oluyordu. Hatta Avengers 2012'de de var, tabi onu sadece binalar yıkılsın diye yapmış da olabilirler bilemedim. Zaten fragmana dedim, belki filmdeki savaş sadece meydanda geçmiyordur :/

Bence onlar yer ekibi ya. Stark, Thor gibi havaya hükmeden tipler orda değil. Havadakilerle kapışıyordur onlar belki.
Bakalım nolcek.

Zaten gemlerin hepsinden bahsetmiyorum ki. Hepsi olsa o sahne serideki en saçma sahne olurdu. Taşları toplamış Thanosu Rogerı geç Galacticus çıksın gelsin tutamaz. Eldivenle Thanos o kozmik efsane tanrıları üst üste koyup tokatlamış adam.
Roger insan, insanlar sonsuzluk taşlarını kulllanamazlar. Zaten Power gem Thanosta ki mor taş. Diğeride teserackttan çıkardığı Space gem di sanırım adı.
Mor taş==>Uzay Taşı
Mavi taş==>Zihin Taşı(Tesseract'tan çıkan bu)
Kırmızı taş==>Güç Taşı.
Yani Steve'in elinde kırmızı taş var muhtemelen.

Mor taş==>Uzay Taşı
Mavi taş==>Zihin Taşı(Tesseract'tan çıkan bu)
Kırmızı taş==>Güç Taşı.
Yani Steve'in elinde kırmızı taş var muhtemelen.
Power gem;
Yoketme gücü veriyor kabaca. Gördüğün gibi mor. Bu Guardian of Galaxy 1 de çıkan taş.

Zihin taşı Visionun kafasındaki ve Lokinin asasının içinden çıkan bu. Rengide turuncu.

Teseracttan çıkan space gem onla portal açıyorlardı hatırlarsan Avengersın ilk filminde. O da Tesseract gibi mavidir diye düşünüyorum.

Kırmızı olan Thor 2 de dark elflerde olan tuhaf dumanımsı şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık