Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Gerçekçi değil zaten Snape bunlardan güçlüydü diye hatırlıyorum kitapta ama böyle 1 vs all atacak kadar değil.Voldemort yapmışlar adamı fanlık gücü ile. :D Bunu es geçersek büyü sahneleri düellolar falan genel olarak fena değil amatör işi olduğu düşünülürse.Hikaye de kitaptan bağımsız düşününce.
Voldemort'un genç hali bile belki bu kadar rahat 1 vs 4 atmazdı. :D

İşin kendisi fena değil, adamların elinden tutulup adam akıllı bir senaryo verilirse fena şeyler çıkmaz ortaya.

Voldemort'un genç hali bile belki bu kadar rahat 1 vs 4 atmazdı. :D

İşin kendisi fena değil, adamların elinden tutulup adam akıllı bir senaryo verilirse fena şeyler çıkmaz ortaya.
Hayranları yapmış işte birkaç tane daha var böyle ama izlemedim.Yapımcı bütçe vs ile alakalı bu olaylar fantastik sinema sonuçta.

En son 3'e 1 atıyordu Voldemort :D (Kingsley, Slughorn, McGonnagall). Voldemort atar gençliğinde :a: Dumbledore ve Grindelwald gibi birisi anca 4'e 1 Atar.
Yalnız o saydığın adamlar bu çoluk çocuk zamanı tayfasını 3 kere cebinden çıkarır. :) McGonnagall falan diyorsun müdür yardımcısı boru değil yani.

Dumbledore,Voldemort gibilerine sayının pek önemi yok karşıdakiler güçlü değilse 1 vs 10 da atarlar 1 vs all da yaparlar. :D Dumbledore suyu falan kontrol ediyordu düellosunda yapmadığı şey yoktu ikisinin.

Hayranları yapmış işte birkaç tane daha var böyle ama izlemedim.Yapımcı bütçe vs ile alakalı bu olaylar fantastik sinema sonuçta.

Yalnız o saydığın adamlar bu çoluk çocuk zamanı tayfasını 3 kere cebinden çıkarır. :) McGonnagall falan diyorsun müdür yardımcısı boru değil yani.

Dumbledore,Voldemort gibilerine sayının pek önemi yok karşıdakiler güçlü değilse 1 vs 10 da atarlar 1 vs all da yaparlar. :D Dumbledore suyu falan kontrol ediyordu düellosunda yapmadığı şey yoktu ikisinin.
Keşke Voldemort'un o düellosunu filme koysaydılar. Şu cümleni anlamadım :D
Bu çoluk çocuk zamanı tayfasını 3 kere cebinden çıkarır.

Dumbledore ve Voldemort buyulu sozleri soylemeden bile buyu yapabilen buyuculer. Grindelwald ise elinde asasi bile olmadan buyu yapabiliyor. Kendi evrenlerinin en ust seviye isimleri bunlar. Karsilarindaki kisi sayisinin pek bir onemi olmayacaktir. Kendi kalibrelerinde baska buyucu yok cunku.

Keşke Voldemort'un o düellosunu filme koysaydılar. Şu cümleni anlamadım :D
Bu çoluk çocuk zamanı tayfasını 3 kere cebinden çıkarır.
Kadın müdür yardımcısı diyordum epey güçlü kendi çapında.Bu Harry'nin babasının toyluk zamanlarından falan kat kat güçlüdür.Voldemort'un 1 vs 3 atması bunlarla karşılaştırılamaz diyorum.Öğrenciler ne yapacaklar Voldemort'u tutamazlar bile.

Dumbledore ve Voldemort buyulu sozleri soylemeden bile buyu yapabilen buyuculer. Grindelwald ise elinde asasi bile olmadan buyu yapabiliyor. Kendi evrenlerinin en ust seviye isimleri bunlar. Karsilarindaki kisi sayisinin pek bir onemi olmayacaktir. Kendi kalibrelerinde baska buyucu yok cunku.
Onu Voldemort ve Dumbledore da yapabilir bence. Çünkü Dumbledore ve Grindelwald eşitti. Sadece Dumbledore bir parça daha yetenekliydi. Bunu kendisi söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık