Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Karayip Korsanları 5 tek kelimeyle harikaydı. Çok iyi final filmi olur bundan. Özellikle Barbossa düşerken gözleri dolan Jack gördüm filmin en sevdiğim kısmı oldu. Beğendim ben.
Imax gözünü kör etmiş la senin. :/ Film hem izleyicilerden hem de otoritelerden çok kötü notlar aldı. Ben de sevmedim açıkçası.

Valla ben her türlü izliyorum Davy Jonesin olduğu o iki film efsaneydi bence özellikle Ölü adamın sandığı en beğendiğim filmiydi. Valla bilemiyorum öyle bir sahne varsa daha karışacak ortalık. :D
Devy Jones birde Salazar'dan daha karizmatik bir kötü adamdı :(
Imax gözünü kör etmiş la senin. :/ Film hem izleyicilerden hem de otoritelerden çok kötü notlar aldı. Ben de sevmedim açıkçası.
Ben eğlenerek izledim bana ne otoritelerden. Ota boka kötü not veriyor onlarda.

Karayip Korsanları serisinin 6. filmde biteceği söyleniyordu ama doğru mu değil mi tam bilmiyorum. Umarım bir film daha çıkarırlar.

Bence de çoğu kişi de yanlı yani o tür konular bence dikkate alınmamalı. Böyle zincirli filmler de elbet boşluklar ya da ne bileyim kopmalar olabiliyor. Ama seyirciyi eğlendiriyor mu ben ona bakarım.

Bence de çoğu kişi de yanlı yani o tür konular bence dikkate alınmamalı. Böyle zincirli filmler de elbet boşluklar ya da ne bileyim kopmalar olabiliyor. Ama seyirciyi eğlendiriyor mu ben ona bakarım.
Ben sevmediğim için onları da destek olsun diye yazdım aslında. :/ Jack ana karakter olduğundan beri eski tadı kalmadı serinin. Onun gizemli halini, ortadan kaybolup önemli anlarda çıkmasını falan seviyordum ben. Şimdi bir özelliği kalmadı bu karakterin.

Ben sevmediğim için onları da destek olsun diye yazdım aslında. :/ Jack ana karakter olduğundan beri eski tadı kalmadı serinin. Onun gizemli halini, ortadan kaybolup önemli anlarda çıkmasını falan seviyordum ben. Şimdi bir özelliği kalmadı bu karakterin.
Yani o konuda doğru söylüyorsun ama artık yer etmiş yani görselleri izlemek için bile gidilebilir. Bu filmide normaldi ha 4. filmden daha iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık