Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Ghost in the Shell kötü olmuş, hiç beğenmedim. Anime uyarlamalarına olan inancımı ve umudumu tamamen yitirmiş bulunmaktayım.

Ghost in the Shell

Eh işte. Fena değil. İzlenebilir bir film olmuş. Ana hikayeye pek bağlı kalmamışlar ama animeden çeşitli sahneleri neredeyse bire bir eklemişler. Yine efektler falan gayet iyi. İzlemenizi öneririm. Ama beklentinizi çok da yukarıda tutmayın.

Ghost in the Shell

Eh işte. Fena değil. İzlenebilir bir film olmuş. Ana hikayeye pek bağlı kalmamışlar ama animeden çeşitli sahneleri neredeyse bire bir eklemişler. Yine efektler falan gayet iyi. İzlemenizi öneririm. Ama beklentinizi çok da yukarıda tutmayın.
Şu film bildiğin ciğerimi yaktı beklentim büyüktü. Herkes olumsuz yorum yapiyor. Gitmiyorum ondan. :(

Mihawk

O arenada Beta Ral Bill ile dövüştü diye biliyorum. Çizgi romana bakarsak. Ondan sonralarda da Beta Ray Bill Ragnarok hikayesinde, Thor'a yardım etmek için Asgard'a gidiyordu. Sanırım reyting için değiştirilmiş.

Trailer için yorum yapayım. Açıkçası pek beğenmedim. Ciddi bir hava olsa daha iyi olurdu, her şeyden değer verdiğin Asgard elden çıkmış ama Thor'a bakıyorsun, bunu yansıtmıyor. Kaldı ki ÇR evreninde ciddi bir karakterdir. Yazı metinlerinden bile sadece anlaşılabilir bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık