Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Beyler bayanlar. John Wick'i izleyin, izlettirin. 1. filme göre çok daha iyi Fatality orgazmı yaşattı adeta. Çok beğendim ben filmi.
Beğenmediğim tek şey film arası o kadar saçma bir yerdeki biterken de başlarken de ''ne oldu şimdi'' diyorsunuz :D
@Will of D. sende soruyordun aha yorumum bu :D

Beyler bayanlar. John Wick'i izleyin, izlettirin. 1. filme göre çok daha iyi Fatality orgazmı yaşattı adeta. Çok beğendim ben filmi.
Beğenmediğim tek şey film arası o kadar saçma bir yerdeki biterken de başlarken de ''ne oldu şimdi'' diyorsunuz :D
@Will of D. sende soruyordun aha yorumum bu :D
OOoo sende beğendiysen gitmek lazım artık. JW king ya. Keanu reyiz karakteri mükemmel taşıyor.
Gişede de 1.filmi geçerseler 3. de gelir belki.

Zago birde Abd gişelerini kasıp kavuran Parçalanmış / SPLIT filmi var. Fragmanını izledin mi?

Acayip değişik, gerilimli bir film gibi geldi bana. Yakında vizyona girer TR'de.

OOoo sende beğendiysen gitmek lazım artık. JW king ya. Keanu reyiz karakteri mükemmel taşıyor.
Gişede de 1.filmi geçerseler 3. de gelir belki.

Zago birde Abd gişelerini kasıp kavuran Parçalanmış / SPLIT filmi var. Fragmanını izledin mi?

Acayip değişik, gerilimli bir film gibi geldi bana. Yakında vizyona girer TR'de.
3. Film var zaten yok ona bakmadım ya :/

John Wick 2'ye gittim bugün tavsiye ederim. Uzun zamandır böyle bol aksiyonlu film izlememiştim. Birinciden çok daha sağlam olmuş film 1.yi izleyenler kaçırmasın.

John Wick 2
adamlar hikaye mikaye yok bam bam bam demişler sadece :D
bazı sahnelerde harbi bi gerildim,(Kalem deyip geçmiyecen :() çekimleri de çok kaliteliydi.
Tek sorun abi çok takla atıyor be, her ekşin sahnesinde rakibini omzundan atmadan bırakmadı. :D
Birde polis filan görmek ne mümkün. Hatta metroda şov yap ne ki, hiç

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık